Dzisiaj o 20 zaczynamy Odwet!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 11 Kwiecień 2018
  • Komentuj 6

Za kilka godzin startuje nowy event. Blizzard potrafi wywoływac falę szaleństwa wokół swojej gry. Najlepszym przykładem tego jest Jeff Kaplan, który opowiada o grze na żywo!

Już wcześniej na filmie z serii ''Wiadomość od twórców" Jeff zapowiadał, że więcej informacji dostaniemy podczas Overwatch League. Nie spodziewał się chyba jednak, że fani wstaną z krzeseł i zaczną skakać z radości. Czy to znaczy, że event będzie tak dobry? Radość fanów na zapowiedź Kaplana możecie zobaczyć na filmie:

Ok, co dostajemy w czasie Odwetu? Po pierwsze, dodatkowy tryb dla 4 bohaterów (znany choćby z Halloween) walczących z jednostkami Szponu. Do tego wszystkiego pojawi się włoska mapa Venice Rialto z trybem ładunku.

Do tego wszystkiego pojawią się minimum dwie nowe skórki dla Moiry i Żniwiarza (ale z czystym sumieniem możemy założyć, że będzie ich więcej). W zawartości archiwalnych skrzynek pojawi się również 100 elementów z zeszłorocznego Uprising i 60 nowych z Odwetu.

Kto dołączy do Blackwatch już dzisiaj wieczorem?

[Źródła: youtube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze