Agony kontra cenzura - 1:0

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 10 Maj 2018
  • Komentuj 2

Agony zostało opóźnione z dosyć niestypwoego powodu. Komisja orzekająca o przyznawaniu kategorii wiekowych grom nie mogła dojść do porozumienia z twórcami Agony. Ci świadomi byli brutalności gry i pewnych ograniczen jakie to ze sobą niesie, jednak wiadomo, każdy stara się ugrać jak najlepsze warunki do wypuszczenia gry. Ostatecznie grę przesunięto, a niektóre rzeczy trzeba było po prostu złagodzić. Jak to się skończyło?

Nowym trailerem. I w żadnych wypadku nie jest on delikatny i złagodzony. Mamy tutaj cycki, dziecko pożarte przez demona, cycki, dziecko z miażdżoną głową, więcej cycków i ostatecznie rozpustę i potoki krwi godne prawdziwego piekła. Wydaje się, że obietnice złożone fanom pozostają na mocy a studio dodpowiedzialne za Agony jednak postawiło na swoim jeśli chodzi o brutalność. Przynajmniej na PC, bo jeśli chodzi o włodarzy Play Station, możemy spodziewać się cenzury.

Poznajemy też lepiej postać Czerwonej Królowej i jej zamiarów. Wiemy już, że władczyni piekła ma chęć zejść do świata ludzi, jednocześnie zostawiając swoje krwawe podwórko komuś innemu. Co zrobi z tym nasza dusza potępiona? Czy naszym celem będzie jedynie uciec z piekła, czy może powstrzymać roznegliżowaną diablicę? Cokolwiek zrobimy, czeka na nas 7 różnych zakończeń.

Wszystkiego dowiemy się już niedługo. Premiera (o ile znowu nic sie nie opóźni) zaplanowana jest na 29 maja na PC, PS4 i Xbox One. Jedno jest pewne, to będzie kolejna fantastyczna gra z Polski w tym roku. A debiutanci z Madmind Studio planują już kolejne dzieło!

Odwiedzicie piekło?

[Źródła: pcgamer.comyoutube.comfacebook.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze