Co w sieciówkach piszczy #114

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 05 Kwiecień 2020
  • Komentuj 0

Ja wiem, że czasy nastały mało zabawne, ale nie dajmy się zwariować. Nieco uśmiechu i radości przyda się każdemu z nas, dlatego w tym zestawieniu wydarzeń z minionego tygodnia przygotowałem dla Was listę żartów i żarcików. Nie moich oczywiście, bo byłyby to zacne sucharki, ale deweloperów, którzy postarali się umilić czas 1 kwietnia w swoich grach sieciowych.

Z czego zatem śmieszkowaliśmy w tym tygodniu?

1. PUBG i Fantasy Battle Royale

2. War Thunder tylko w kosmosie

3. Starbase i romanse z robotami

4. World of Tanks, ale turretami

5. Don't Starve Together i nic więcej nie dodaję

6. Warframe idzie w styl, szyk i modę

7. Inne różnostki i ciekawostki


1. PUBG i Fantasy Battle Royale

Tutaj rozpisywać się nie będę, tylko odeślę w to miejsce. Twórcy PUBG przeszli samych siebie, oddając do dyspozycjig raczy specjalny tryb, zmieniających ich battle royale w LARP-owe pole bitwy, gdzie magowie, paladyni, barbarzyńcy i łowcy walczą o przetrwanie w zwariowanym stylu. Polecam!


2. War Thunder tylko w kosmosie

War Thunder to przyjemna produkcja sieciowa o walkach pojazdów na polu bitwy, czy to czołgi, helikoptery, samoloty – no prawie wszystko! Twórcy w ramach żartu zapowiedzieli Space Thunder, czyli przeniesienie akcji do przestrzeni kosmicznej. Mielibyśmy toczyć walki w kosmosie, ale co ciekawe, nie przy użyciu futurystycznych statków kosmicznych, ale z wykorzystaniem bardziej realistycznych maszyn.


3. Starbase i romanse z robotami

O Starbase jeszcze Wam będę marudził, kiedy to projekt nabierze większych kształtów i będzie nieco konkretniejszy. Niemniej już zapowiada się na niezwykle sandboksowy projekt MMO w którym sami będziemy odpowiadali za większość aspektów. Twórcy w ramach Prima Aprilis zapowiedzieli nawet możliwość romansowania z robotami! Senpai, notice me!


4. World of Tanks, ale turretami

W konsolowym World of Tanks: Mercenaries do 7 kwietnia można grać nie czołgami, ale turretami. W ramach zabawy udostępniono specjalny tryb, w którym nasz czołg zostaje okopany/zabunkrowany i pełni rolę samodzielnego działka!


5. Don't Starve Together i nic więcej nie dodaję

Klei nie wydało żadnej aktualizacji żartownisiowej do Don't Starve Together, ale za to opublikowało krótki filmik, który w pełni wynagradza wspomniany brak. Poważnie, warto go zobaczyć!


6. Warframe idzie w styl, szyk i modę

Twórcy Warframe postanowili stać się bloggerami modowymi i influencerami. Zapowiedzieli utworzenie kanału MoreFrame na którym mielibyśmy obserwować codzienne życie postaci z Warframe, otrzymywać porady stylistyczne, słuchać ASRM z gry oraz uczyć się tworzenia ozdób domowych. Kurde, oglądałbym!


7. Inne różnostki i ciekawostki

Teraz pora na worek śmieszków, czyli małe drobnostki. Albion Online zrobiło cover swojego głównego utworu przewodniego, a Star Citizen przyznało, że teoria o płaskiej Ziemi przekonała ich i zaimplementują ją do gry. W Guild Wars 2 z kolei możecie zobaczyć ogromnego króla kotów. Tak, uważajcie, gdzie patrzycie, bowiem możecie natrafić na ślepia wielkiego kocura!

W Overwatch zaś wszystkie postacie miały wielkie „google eyes”, a w For Honor kierowaliśmy wojownikami w miniaturowej skali. W Trove rozdawano wierzchowca-karton, a co w World of Warcraft? Nieco spóźniony żart i raczej mało interaktywny, ale niemniej śmieszny – wydano specyficzny opis aktualizacji, która jeśli weszłaby w życie to wywróciłaby Azeroth do góry nogami.


Jeśli jakieś żarty rzuciły Wam się w oczy to dajcie o nich znać w komentarzach!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze