Christie Golden na Pyrkon 2019!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 04 Marzec 2019
  • Komentuj 2

Prelekcje z pisarzami i twórcami to jedna z najciekawszych rozrywek Pyrkonu. Nic dziwnego, że kolejki do nich często zbierają się już wczesnym rankiem, by zarezerwować sobie na nich miejsce. W tym roku, choćby nawet sam armagedon wisiał mi nad głową, dostanę się na jedną z nich. Spotkanie z Christie Golden to spełnienie mokrego snu Blizzardoholika, a ja jako naczelna psycho fanka muszę tam być.

Christie Golden to autorka wiekszości książek z serii Blizzard Legends, ale również trylogii StarCrafta czy wielu książek z uniwersum Star Wars i Star Trek. Chociaż do Blizzarda oficjalnie dołączyła dopiero w 2017 roku, tom tworzyć z nimi lore Azeroth zaczęła prawie dwadzieścia lat temu, co pozwoliło nam przeczytać 11 powieści rozwijających świat World of Warcraft.

Najnowsza z nich, Cisza przed Burzą, wydana została chwilę przed rozpoczęciem kolejnej wojny między Hordą a Przymierzem, idealnie uzupełniając brakujące elementy konfliktu i ukazując Nieumarłych w nowym świetle. Ostatnio pojawiła się również dzięki Insignisowi napisana we współpracy z Aaronem Rosenbergiem powieść Przez Mroczny Portal z 2008 roku, będąca kontynuacją Fal Ciemności i historii Drugiej Wojny między Starą Hordą a Przymierzem.

Dla każdego fana WoWa będzie to z pewnością fantastyczna okazja do zadania wszelkich pytań odnośnie lore, na które nie poznaliśmy do tej pory odpowiedzi.

A jak już przy WoWie jesteśmy, to zapraszam do opowieści Michała o panowaniu i upadku Trolli. To jak, widzimy się na spotkaniu z Christie Golden?

[Źródło: pyrkon.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze