Pyrkon 2019 startuje!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 26 Kwiecień 2019
  • Komentuj 2

Część Redakcji Jarock w postaci Michała i naszej ekipy już na miejscu, część (w tym ja) wciąż w pracy i w wielkim oczekiwaniu. Przed wejściem jakz wykle tłumy ludzi żądnych przygód. W tym roku program Pyrkonu jest fantastyczny, bo to w końcu fantastyczne miejsce spotkań! Oto nasze polecenia, co warto zobaczyć podczas tego weekendu!

Michał już pozdrawia z Pyrkonu!

Po pierwsze... BARACHŁO!

Zakupy, zakupy i jeszcze więcej zakupów. Polujemy na dobrej jakości produkty, nowości w stylu figurki pop Hammonda z Overwatch, fajnych ubrań i rzeczy mniej lub bardziej użytkowych. Każdy kto był na Pyrkonie wie, że nie da się wyjść z hali zakupowej bez żadnego upominku. Ja w tym roku planuje na piękne rękodzieło najwyższej sztuki jubilerskiej od duetu Argenta Mistica i LaVenda Art, a naszym zeszłorocznym postanowieniem jest kupienie najdroższego lootboxa z Overwatch na stoisku Blizzarda. Raz się żyje! Do tego oczywiście podręczniki do RPG i planszówki. Bartek jedną już zresztą kupił, więc jutro pewnie ją pokażemy!


Tips i Łosiu w sobotę majstrują nowego kompa dla Łosia!

Podzielimy się fotkami z tego doniosłego wydarzenia, bo chłopcy pozwolili się odwiedzić w czasie pracy! Komputer będzie (jak każdy od Tipsa) wyjątkowy, więc warto to będzie zobaczyć.


Prelekcje - głowa pęka od nadmiaru możliwości!

Tegoroczna edycja powala mnie pod względem zaproszonych autorów. Numer jeden do odwiedzenia to Christie Golden, którą uwielbiam za jej wkład w lore World of Warcraft. Do tego pojawi się Rafał Kosik, autor Felixa, Neta i Niki oraz Amelii i Jakuba. Na tej pierwszej się wychowałam, i chociaż ja dorosłam, to perypetie tej trójki dalej są dla mnie świętym graalem i marzę o podpisie Rafałą na najnowszym tomie. Oczywiście koniecznie w planach znajdzie się Aneta Jadowska (może jakiś podpis na nowej antologii w której zagościła Harda Horda? Kto wie, może się uda!).

W planach mamy również prelekcje o prowadzeniu sesji RPG i nalot na stoisko Baniaka, który niedawno dołączył do naszej Jarockowej rodzinki. Polecam, bo wydał również książkę, którą warto nabyć.


Cosplay

Jak zwykle na Poznań zwaliły się różnego rodzaju elfy, roboty, czarodzieje i czarodziejki oraz monstra wszelakie. Kocham to jak wdzięcznie pozują!   

Jak już o cosplayu mowa, wstyd byłoby nie zaliczyć Maskarady!


BĘDZIE SIĘ DZIAŁO! Od jutra spamujemy zdjęciami!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze