Epic Voice Guy na Pyrkonie

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 12 Styczeń 2018
  • Komentuj 0

Pyrkon w tym roku zapowiada się bardzo smakowicie. Mamy już oficjalne informacje o przybyciu Orsona Scotta Carda, Robin Hobb, a teraz do grona sław dołączył Epic Voice Guy.

Dla tych którzy się cieszą, przypomne tylko, że Pyrkon w tym roku odbędzie się w dniach 18-20 maja. Dla tych, którzy nie kojarzą, przybliżę sylwestkę aktora głosowego.

Jon Bailey rozpoczął karierę z podkładaniem głosu w 2008 roku. Od tego czasu mogliście go zobaczyć w grach takich jak: Dishonored 2,serii XCOM czy Halo Wars 2.

Oprócz gier, możemy go usłyszeć w Transformers: Combiner Wars, na wielu kanałach YT, jak Screen Junkies, a do tego użyczył swojego brzmienia do ponad stu trailerów filmowych. Imponująco, nie?

Wygląda na to, że Pyrgoście w tym roku będą potężną ekipą. Do zobaczenia w maju!

[Źródła: facebook.compyrkon.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze