Warsaw Comic Con

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 19 Maj 2017
  • Komentuj 5

Kto się wybiera?

Kto się wybiera?

Już na początku czerwca odbędzie się pierwszy Warsaw Comic Con. Popularna w innych krajach impreza nareszcie pojawia się w Polsce, a dodatkowo połączyła siły z eventem Comic Con Polska, który miał odbyć się tydzień później. Do tego współpracują z II edycją Good Game oraz premierową imprezą EduExpo. Na wydarzeniu pojawi się mnóstwo gwiazd z popularnych seriali, takich jak Gra o Tron czy Wikingowie. Będzie mogli spotkać miedzy innymi Charlesa Dance'a, który grał Tywina Lannistera, oraz Carice Van Houten, odgrywającą rolę Lady Melisandre.

Będzie też ktoś z Teen Wolfa!

Będzie też ktoś z Teen Wolfa!

Oprócz zagranicznych gwiazd nie zabraknie również polskich artystów. Pojawią się też pisarze Fabryki Słów: Maja Lidia Kossakowska, Jarosław Grzędowicz oraz Andrzej Pilipiuk. Pełną listę sław możecie zobaczyć w zakładce Aleja Gwiazd na stronie wydarzenia. Wzorem Pyrkonu odbędzie się cała masa paneli tematycznych, oraz spotkań autorskich. Pojawi się ogrom cosplayerów, którzy wezmą udział w konkursie na najlepsze przebranie.

Cosplay jest wszędzie!

Cosplay jest wszędzie!

W niedzielę wystąpi znany wszystkim z gry Wiedźmin zespół Percival. Poniżej znajdziecie plan na wszystkie cztery dni imprezy.
HARMONOGRAM IMPREZY
Warsaw Comic Con odbywa się w dniach 1-4 czerwca, w Ptak Warsaw Expo. Bilety są dostępne na stronie. Czy szacowane 50 tysięcy osób pojawi się za dwa tygodnie w Warszawie? Zobaczymy na miejscu, bo oczywiście, redakcja pojawi się tam w pełnym składzie! :)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze