Bloodborne The Movie?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 18 Lipiec 2018
  • Komentuj 8

Branża uczy nas raz za razem, że nie ma czegoś takiego, jak zbieg okoliczności. Jeśli A łączy się z B, to na sto procent coś za tym stoi. A fani są tak dociekliwi, że nic nie przejdzie obok nich niezauważone. Szybko połączyli fakty, i wyszło na to, że James Gunn pracuje nad filmową adaptacją Bloddborna!

Jeden z najlepiej ocenianych ekskluzywnych tytułów na PS4, mroczny klimat i nieoczywista fabuła. Nikt nie spodziewałby się, że reżyser znany z dobrego humoru weźmie się za nakręcenie horroru. A jednak, jeden taki tytuł, Świt Żywych Trupów, ma już na swoim koncie. Kilkanaście godzin temu James Gunn podzielił się na Facebooku nowym projektem. A właściwie jego zapowiedzią... 

... Która wskazuje akurat dokładnie na panel Sony, odbywający się na Comic Conie w San Diego. Nie jest to jedyna wskazówka, na zapowiedzi widzimy znak, który bardzo przypomina runę Heir z Bloodborna, a zapewnia ona dodatkowe Tętnienia Krwi. Nie bez powodu napis również jest czerwony, a sama runa w polskim tłumaczeniu dostała nazwę Następca. Czy zamiast drugiej części gry dostaniemy następcę kinowego? 

Nie jest to jednak pewne, a wszystkiego dowiemy się w piątek. Może się jednak okazać, że wyobraźnia fanów i teorie spiskowe na każdy temat po raz kolejny zaszły za daleko, a reżyser Strażników Galaktyki pracuje nad zupełnie czymś innym. Kolejne opcje, których spodziewają się fani, to manga Berserk, której logo również przypomina znak z zapowiedzi. 

Czy to będzie Bloodborne czy nie, rozpalił ciekawość. Chcielibyście zobaczyć film na podstawie eklskluzywnej gry od Sony? A może to nie jest dobry materiał do nakręcenia? 

[Źródła: ppe.plscreenrant.com]

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze