Virtual EXPO zaprasza na targi pracy

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 21 Październik 2017
  • Komentuj 1

Virtual EXPO czeka na Ciebie!

Młody, ambitny zespół studentów z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu postanowił zrewolucjonizować rynek pracy. Dokonają tego dzięki specjalnie dostosowanej platformie, która pozwoli im zrealizować projekt wirtualnych targów pracy. 

Szymon Bazan, główny pomysłodawca, uważa, że to odpowiedź na realne potrzeby pracodawców i pracowników. Jak działać ma taka platforma? Odpowiedź znajdziecie na filmie.

Dzięki temu, że targi odbywają się w ''internetach'' możecie wziąć w nich udział z dowolnego miejsca. Wiele osób rezygnowało z możliwości takiego pozyskania pracy lub pracownika ze względu na odległości. Dziś problem ten przestaje stwarzać kłopoty. Bezpośrednio aplikujemy na oferty, rozmawiamy z odpowiednimi osobami, po prostu oszczędzamy masę czasu. 

Wejdź na live do Kyca...

W najbliższy wtorek będziecie mogli odbyć wirtualną wycieczkę po terenie targów wraz z Kycem i Łosiem, na którą Panowie zapraszają o godzinie 15:00 - wszystko oczywiście do oglądnięcia na JaRocku! Live będziecie mogli śledzić na obu kanałach na Twitchu, jeśli więc macie ochotę porozmawiać z przedstawicielem Samsunga nie zdejmując domowych kapci to Virtual EXPO Wam to umożliwi.

... lub Łosia. Start wtorek 15:00

Na targach możecie jeszcze wziąć udział w webinariach i zdobyć ogrom przydatnej wiedzy bezpośrednio od specjalistów. Do kogo skierowane są targi? Zdecydowanie do absolwentów szkół technicznych i inżynieryjnych. Poszukiwani są specjaliści z branży IT, FinTech oraz przemysłu.

Specjaliści i przedstawiciele największych firm na Twoim monitorze? Live chat z pracodawcą idealnym? Czemu nie!

Targi ruszają 24 października i potrwają 3 dni. Warto więc zarejestrować się na platformie i przygotować solidne resume, na wypadek, gdyby trafiłą Wam się praca marzeń. I to dostępna od jednego kliknięcia myszą!

Ale to nie wszystko co  przygotował dla Was zespół Virtual EXPO. Oprócz zadbania o swoją karierę podczas targów można też zgarnąć całkiem fajne pieniądze! Dla najaktywniejszego użytkownika, który ogląda webinaria, rozmawia z przedstawicielami firm na czatach czy odwiedza wirtualne stoiska wystawców, czeka 1000 złotych nagrodyDokładny regulamin znajdziecie klikając tutaj. Do zobaczenia we wtorek!

Virtual EXPO czeka na Ciebie!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze