Startują Gamingowe Mikołaje!

 • Autor: jarock
 • Opublikowano: 07 Grudzień 2018
 • Komentuj 3

Kolejna edycja konkursu "Gamingowe Mikołaje" startuje! W tej edycji główną nagrodą są słuchawki HyperX Cloud. Drugą nagrodą jest Mysz HyperX Pulsefire FPS Pro wraz z podkładką. Jest jeszcze nagroda publiczności - tutaj także zwycięzca ma do zgarnięcia Mysz HyperX Pulsefire FPS wraz z podkładką!

PS. Jeśli posiadacz drugiego miejsca zdobędzie również nagrodę społeczności, wtedy pomyślimy nad zupełnie inną nagrodą. Ale straty nie będzie ;)

Dodatkowo, dla zwycięzców GOG.com przygotował pakiety bardzo fajnych gier! Jakie to będą gry, niech póki co pozostanie niespodzianką ;)


Co zrobić aby wziąć udział?

 1. Narysuj na kartce papieru (ołówkiem, kredkami, flamastrami, farbami, itp.) swoją ulubioną postać z gry w oprawie mikołajkowej lub w klimacie świąt Bożego Narodzenia.

 2. Pracę podpisz swoim nickiem lub imieniem i nazwiskiem. Zrób zdjęcie/skan swojej pracy i wyślij na email [email protected]

 3. Termin nadsyłania prac do konkursów to niedziela, 16.12.2018, godz. 23:59. Emaile wysłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

 4. Zwycięska praca zostanie wyłoniona podczas obrad jury, a ogłoszenie zwycięzców nastąpi maksymalnie do dnia 22.12.2018.


Nagrody i sposób wyłonienia zwycięzców

Pierwsza nagroda: Słuchawki HyperX Cloud + pakiet gier od GOG.com

Druga nagroda: HyperX Pulsefire FPS Pro + podkładka HyperX FURY S (L) + pakiet gier od GOG.com

Trzecia nagroda: Pakiet gier od GOG.com

Nagroda publiczności: Mysz HyperX Pulsefire FPS wraz z podkładką HyperX FURY S (M) + pakiet gier od GOG.com

Nagrody zostaną wybrane w trakcie obrad jury. Głównymi kryteriami oceny będą: pomysłowość, zgodność tematyczna, oryginalność.

W konkursie zostanie również, dodatkowo, przyznana nagroda publiczności, która zostanie wyłoniona poprzez głosowanie społeczności. W dn. 17.12.2018 na stronie jarock.pl zostanie umieszczony link do galerii i ankiety, w której publiczność będzie mogła oddawać swoje głosy. Głosy można będzie oddawać do końca dnia 20.12.2018. Praca z największą ilością głosów na koniec dnia 20.12.2018 otrzyma nagrodę publiczności. Wyniki zostaną opublikowane w dn. 22.12.2018.


Regulamin 


Warunki uczestnictwa w konkursie:

 • Musisz mieć ukończone 16 lat. W wypadku wygrania gry oznaczonej 18+ konieczne będzie przesłanie oświadczenia, że rodzice wyrażają zgodę na przyjęcie nagrody.

 • Praca musi być ściśle powiązana z podanym tematem

 • Praca musi być wykonana na kartce papieru z użyciem dowolnej techniki np ołówek, kredki, flamastry, itp. Prace wykonane na komputerze a następnie wydrukowane nie będą brane pod uwagę!

 • Prace wulgarne, rasistowskie, plagiaty itp. nie będa brane pod uwagę

 • Zdjęcie/skan pracy należy wysłać na e-mail podany w instrukcji

 • Każdy uczestnik może przesłać tylko jedną pracę (powielone dzieła nie będą brane pod uwagę).

 • Przystępując do konkursu Uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne publikowanie jego pracy w Internecie, na fanpage organizatorów/jury, fanpage Ekipy Ja, Rock! i Ja, Rock! oraz na stronach internetowych organizatorów i Ja, Rock!. Link do galerii prac/galeria prac zostanie udostępniona na stronach wskazanych przez Organizatorów

 • Konkurs ma charakter rozrywkowy

 • Prace należy przesłać do końca dnia 16.12.2018, do godziny 23:59 (polskiego czasu) na adres email: [email protected]. Prace przesłane po tym terminie nie będą uwzględniane.

 • W wypadku uzyskania nagrody rzeczowej, zwycięzca będzie musiał podać adres do jej wysyłki

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy przydzielenia nagrody, gdy zajdzie podejrzenie, że konto zostało sfałszowane lub praca jest plagiatem.

Uczestnik biorący udział w konkursie zgadza się na ocenianie pracy przez wyznaczone w tym celu jury, czyli organizatorów konkursu.

Zwycięska praca zostanie wyłoniona podczas obrad jury. Ocena i ogłoszenie zwycięzców nastąpi maksymalnie do dnia 22.12.2017.

Organizatorzy: kycu, Łosiu

Skład Jury: kycu, Łosiu, Kromka Chleba, Nexos, Brunecia, HighStyled

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze