Zombie w DLC GTA V?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 02 Sierpień 2014
  • Komentuj 10

255581f37473804c1b603a740aaa903e

Wieść gminna niesie ze sobą nowe informacje dotyczące fabularnego dodatku do GTA V. To co przeczytacie nie zostało potwierdzone przez Rockstar, ale kilka branżowych portali podjęło ten temat.  Jedną z ważniejszych nowych informacji dotyczących DLC do GTA V jest to, że prawdopodobnie zostanie on wydany jedynie na PS 4. Jednak w przypadku takiego tytułu jak GTA V ''exclusive'' często oznacza jedynie to, że posiadacze innych platform będą musieli uzbroić się w trochę więcej cierpliwości bo pewnie prędzej czy później dodatek trafi także na ich maszyny. W DLC znajdzie się też miejsce dla więcej niż jednego kasyna, w którym będziecie mogli oddawać się uciechom hazardu. Oprócz tego Rockstar doda 3 nowe minigierki oraz misje związane z International Affairs Agency, którą w GTA V mieliśmy zaatakować by skorumpowany agent FIB mógł usprawiedliwić większe wydatki swojej organizacji.

original

Mowa także jest o nowych misjach, w których wcielimy się w  Trevora Philipsa - zdecydowanie najbardziej popapranego bohatera GTA V. Nie wiadomo jeszcze na czym miałby one polegać, ale możecie spokojnie założyć że prawdopodobnie będą to misje związane z zabójstwami. Udało się także dotrzeć do informacji o nazwach nowych zadań, które sugerują mniej więcej na czym będą one polegały. Pierwsza z nich o nazwie ''skydive'' zapewne będzie wiązała się z jakimś długim skokiem spadochronowym, druga ''cablecar'' czyli kolejka linowa sugeruje, że misja może być wykonywana gdzieś w jakimś górskim ośrodku wypoczynkowym. Ale to tylko spekulacje. Jednak największą bombą na jaką zwrócili uwagę redaktorzy zagranicznych portali jest możliwe umieszczenie w grze zombiaków! Gdzieś w kodzie gry doszukano się frazy ''main_ZMB'', która od razu rozbudziła wyobraźnię graczy.

Więc jak uważacie? Czy ''main_ZMB'' może naprawdę nawiązywać do zombie? Byłoby to spore zaskoczenie, zwłaszcza w świecie GTA gdzie umarlaków wcześniej nie widzieliśmy (poza easter eggiem). Fajnie? Oczywiście po Rockstar możecie się spodziewać, że nie puszczą pary z gęby dopóki nie będzie im to na rękę. Jedyna nasza nadzieja, że prędzej czy później (lepiej prędzej) twórcy pokuszą się o wydanie jakiegoś oficjalnego oświadczenia, które wyjaśni wszelkie wątpliwości. GTA V pojawi się na Playstation 4, Xbox One i komputerach z systemem Windows jeszcze tej jesieni.

even-zombies-have-phones-swiftnutpunch

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze