Poczuj się jak Al Capone

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 12 Grudzień 2015
  • Komentuj 1
executives-and-other-criminals-gta-online-dlc Już w przyszłym tygodniu dane nam będzie zobaczyć, nową wyczekiwaną przez wszystkich miłośników niekontrolowanej rozróby i ostrej jazdy aktualizację do GTA: Online. Gra wzbogaci się o uaktualnienie o wdzięcznej nazwie Executives and Other Criminals (Szefowie i inni przestępcy) i rozszerzy naszą rozgrywkę o wiele interesujących przygód, począwszy od pławienia się w luksusie jako Mafiozo, poprzez zostanie posiadaczem luksusowego jachtu, aż po zabawę nowymi giwerami, które wprowadza nowa łatka. Jedno jest pewne! Problem nadmiernych ilości gotówki rozwiąże się w ciągu jednej nocy :)
_S2Eb4Jw88 Aktualizacja wprowadzi wiele ciekawych elementów do rozgrywki online. Najbogatsi gracze będą mogli zostać posiadaczami niedostępnych wcześniej broni, pojazdów czy lokali , a nawet zainstalować jacuzzi w swoim domowym mafijnym przybytku. Chciałeś mieć bandę własnych ochroniarzy/goryli, którzy chronią ci tyłek czy pójdą z Tobą na akcję? Nie ma problemu. Może wolisz zostać gorylem, który dostaje regularną wypłatę od bogatego Al Capone? Obie możliwości da ci Executives and Other Criminals. Producenci w aktualizacji uprzyjemnią nam grę, uraczą nas nowymi trybami rozgrywki i świeżymi ciekawymi wyzwaniami. W nasze ręce dostaniemy m.in. tryb adwersarza pod nazwą Ewakuacja, w którym zadaniem naszej grupy będzie uratowanie swojego szefa z rozbitego odrzutowca walcząc ze złożoną z innych graczy drużyną, która chce go zabić. Może by tak wylądować w jacuzzi albo basenie? A co mi tam, stać mnie! :) Może by tak wylądować w jacuzzi albo basenie? A co mi tam, stać mnie! :) Zarządzanie własną grupą przestępczą, posiadanie swoich ochroniarzy-bandytów, porachunki mafijne a może otwarta wojna z inną organizacją przestępczą? Do wyboru do koloru! Pewnym jest że Rockstar stara się by ich gra nie starzała się zbyt szybko, by była grywalna i było w niej co robić. Uaktualnienie będzie dostępne 15 grudnia na PC, PS4 oraz Xboxa One. Honda

Honda

Pomysłowy wizjoner, kowal własnego losu, cygański bohater. Spędzam masę czasu przy komputerze i właśnie sprawdzam się jako Redaktor. Fan gier, książek, wszystkiego co jedzie więcej niż 250km/h i wszystkiego, co lepsze, a raczej ciekawsze od rzeczywistości.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze