Zwiastun premierowy RDR 2

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 19 Październik 2018
  • Komentuj 0

Pościgi, wybuchy, szarżujące niedźwiedzie! Mięsko! Dokładnie tego brakowało nam przy ostatnich dużych zapowiedziach gry, które choć robiły wrażenie, to nie budowały napięcia. Teraz możemy lepiej poznać Arthura i zbić z nim głośną piątkę, bo już za tydzień dołączymy do jego westernowej bandy.

Premiera Red Dead Redemption 2 dokładnie za tydzień, w piątek 26 października. 

Fani serii bardzo docenili powrót Johna Marstona z pierwszej cześci, a jego głos na trailerze szarpnął graczy za strunę melancholii. Głosu Johnowi użyczył ponownie Rob Wiethoff, który znany jest tylko z tej roli.

Czekacie na przygodę na Dzikim Zachodzie? Trailer wiele z fabuły nie zdradził, ale zbudował całkiem niezłe napięcie. Będzie zdrada, będą emocje, będą wybuchy!

Skusicie się na bilet na westernową wycieczkę?

[Źródła:pcgamer.comyoutube.comtwitter.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze