Zobaczcie zachwycające Code: To Jin Yong

  • Autor: PefrX
  • Opublikowano: 29 Czerwiec 2022
  • Komentuj 0

LIGHTSPEED STUDIOS ma przyjemność ogłosić, że pracuje nad nową grą zatytułowaną Code: To Jin Yong. Code: To Jin Yong, to gra fabularna z gatunku RPG z otwartym światem, wykorzystująca możliwości silnika Unreal Engine 5 (UE5) zaadaptowana na podstawie powieści o sztukach walki ("wuxia"), napisanych przez legendarnego autora Jin Yonga i wydana przez Ming Ho Publications. Planowana na cały świat premiera Code: To Jin Yong będzie pierwszą grą z uniwersum Jin Yonga, udostępniając graczom rozległy, bogaty i zróżnicowany świat sztuk walki, bliski sercu wielu miłośników wuxia na całym świecie.

Zobaczcie zachwycające Code: To Jin Yong

Gracze będą mogli odkrywać i zanurzać się w kultowym świecie sztuk walki stworzonym przez Jin Yonga. Dzięki pełnemu dostępowi do historii autora i postaci takich jak Yang Guo, Guo Jing i Linghu Chong, Code: To Jin Yong chce ożywić marzenia o wuxia pokoleniom, które wychowywały się na powieściach i niezliczonych adaptacjach telewizyjnych.

Gra tchnie życie w klasyczne historie, dzięki technologii najnowszej generacji i typowej dla Jin Yong ścieżce dźwiękowej, zapewniając graczom pierwsze w historii doświadczenie rozgrywki w 360 stopniach. LIGHTSPEED STUDIOS wykorzysta najbardziej zaawansowane na świecie narzędzie do tworzenia 3D w czasie rzeczywistym, aby uzyskać fotorealistyczną oprawę wizualną i wciągające wrażenia.

Dzięki temu Code: To Jin Yong, w którym hiperrealistycznie oddane postacie ulubionych bohaterów pozostaną wierne oryginalnym powieściom i zachowają elementy wuxia, a jednocześnie zostaną dostosowane do współczesnej estetyki. W grze znajdzie się również wciągająca fabuła oparta na ulubionej przez fanów serii wuxia, przeplatana suspensem, tajemnicą i motywami eksploracji.

Code: To Jin Yong zapewni płynną integrację motion designu z grą, dzięki czemu nie tylko będzie ona wyglądać olśniewająco, ale także stworzy interaktywne doświadczenie, dzięki któremu gracze będą mogli niemalże poczuć swoje ruchy. Co z tego wyniknie? Czas pokaże!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze