Zły sen się ziści?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 31 Październik 2016
  • Komentuj 3

Sprzedaż Titanfalla 2 nie zachwyca

Sprzedaż Titanfalla 2 nie zachwyca

Data premiery Titanfalla 2 chyba jednak nie była najszczęśliwsza. Gra, mimo zbierania w większości pozytywnych opinii, zaliczyła słabszy start niż poprzednik. Szykuje się sprzedażowa katastrofa? Ustalenie daty premiery na tydzień po Battlefieldzie I i na tydzień przed najnowszym Call of Duty Co miało być ciosem wymierzonym w Activision. Świetny Titanfall 2, rozumowali Elektronicy, podbierze sporo graczy ich największej konkurencji. Tymczasem Gameindustry.biz donosi, że gra sprzedaje się… słabo. Dwójce udało się osiągnąć wynik o około 75% słabszy niż oryginał w tym samym okresie. I to mimo tego, że gierka wyszła na najnowszą generację konsol, także tych spod znaku Sony. Z jednej strony taki wynik musi dziwić, bo gra została bardzo ciepło przyjęta. Chwali się ją za dynamiczny gameplay i całkiem niezłą kampanię dla pojedynczego gracza. Mówiąc krócej: gierka wydaje się pod każdym względem lepsza od poprzedniczki. https://www.youtube.com/playlist?list=PLhSBw7mO1U1dCsisMy9B3Lo5cOS_rC-at Z drugiej przeczuwało się pewne przesycenie klimatami sci-fi. Kiedy dowiedzieliśmy się, że Battlefield I rozegra się w czasach I Wojny Światowej większość z Was w naszej ankiecie uznało to za świetny pomysł. A Tytani to jednak sci-fi pełną gębą.

Przejedliście się sci-fi? Zobaczymy jak pójdzie CoDowi!

Przejedliście się sci-fi? Zobaczymy jak pójdzie CoDowi!

EA chciało podebrać graczy nowemu Call of Duty, ale na razie ma problem z osiągnięciem zadowalającej sprzedaży. Dopiero jednak czwartego listopada, czyli kiedy CoD pojawi się na rynku, przekonamy się czy problem ma Titanfall czy generalnie gry rozgrywające się w przyszłości. Pokazami CoDa też nie byliście jakoś specjalnie zachwyceni. [źródło: gamesindustry.biz, videogamer.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze