Titanfall 2 wszedł do Origin i EA Access

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 01 Sierpień 2017
  • Komentuj 2

Titanfall 2 ma niecały rok, a od dziś możecie go znaleźć w ofercie Origin i EA Access.

Titanfall 2 premierę miał 28 października 2016 roku

Gra Respawn Entertainment nie miała szczęścia jeśli idzie o premierę. Umieszczona pomiędzy Battlefieldem I i Call of Duty: Infinite Warfare miała małe szanse na sprzedażowy sukces. Szkoda, bo w zgodnej opinii branży druga część Titanfall to naprawdę dobra gra.

Sami możecie się o tym od dziś przekonać, bo Elektronicy umieścili Titanfalla 2 w swoim skarbcu, z którego zasobów mogą korzystać gracze opłacający abonament za Origin Access na PC i EA Access na Xboxach. Ten nie jest niewiadomo jak wygórowany - za miesiąc grania w około 70 tytułów EA zapłacicie niecałe 15 złotych.

W ramach usługi pojawiają się coraz nowsze gry

30 dni to więcej niż potrzeba żeby przejść kampanię dla pojedynczego gracza, będzie też czas żeby pograć trochę w mutli. 15 złotych za okazję do sprawdzenia Titanfalla 2 wydaje się naprawdę atrakcyjną ceną. 

Zresztą warto obserwować to co EA szykuje w ramach abonamentu. Nie tak dawno zapowiedziano, że niedługo w usłudze pojawi się Battlefield I, a FIFA 18 czy NBA Live 18 będą dostępne na kilka dni przed oficjalną premierą.

[źródło: ea.comorigin.com]

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze