Aż trzy filmy Sombry

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 05 Listopad 2016
  • Komentuj 4
Sombra jest wybitnym hakerem, a swoje umiejętności zaczęła szlifować już od najmłodszych lat. Wczoraj na BlizzConie ujawniono umiejętności Sombry, pokazano jej historię i zaprezentowano nam krótki filmik pod tytułem ''Infiltracja''. O tym, że to właśnie Sombra będzie najnowszym dodatkiem do Overwatcha wiadomo było od jakiegoś czasu. Blizzard zorganizował grę alternatywnej rzeczywistości (ARG - Alternate Reality Game), w której zachęcał graczy do przeprowadzenia śledztwa mającego na celu odkryć imię Sombry. Gra prowadzona była jednak na tyle słabo, że wywołała u graczy jedynie frustrację. Z tym jednak koniec, bo wczoraj pokazano aż trzy filmy, których bohaterką jest własnie Sombra. Z tego poniżej dowiecie się, skąd się wzięły umiejętności bohaterki:
_w Na swojej stronie Blizzard napisał, że Sombra jest świetną dywersantką. Zawdzięcza to kamuflażowi termooptycznemu, który zapewnia jej czasową niewidzialność oraz translokatorowi, dzięki któremu może się teleportować. Jeśli idzie o jej zdolności, to Sombra potrafi dezaktywować leżące na ziemi apteczki lub wyłączyć zdolności przeciwnika. Jako swojego ulta używa impulsu elektromagnetycznego, który ''niszczy wrogie bariery i osłony oraz hakuje wszystkich przeciwników w zasięgu''. Najciekawiej jednak prezentuje się sześciominutowa animacja pod tytułem ''Infiltracja'', w której Żniwiarz, Czarna Wdowa i właśnie Sombra próbują dokonać zamachu na prezes Volskaya Industries:
Kiedy gracze będę mogli wypróbować zdolności Sombry? Gracze na PC będą mogli sprawdzić hakerkę podczas przyszłotygodniowych testów, ale kiedy Sombra na stałe wejdzie do Overwatach? Na razie nie wiadomo. [źródło: playoverwatch.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze