Tracer pojawi się w Super Smash Bros?

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 04 Październik 2019
  • Komentuj 1

Super Smash Bros. Ultimate to kolejna część serii bijatyk, które już dawno przestały się ograniczać tylko do gier, produkowanych przez Nintendo. Właściwie wszystko, co jest dostępne na konsolach tej firmy, może pojawić się w Smashu – crossovery są tam na porządku dziennym. Blizzard chciałby przy tym, aby postacie z Overwatch również tam trafiły.

Tracer w Super Smash Bros. Ultimate?

W tym miesiącu Overwatch zawita na Nintendo Switch. Jeff Kaplan wyraził swoje zainteresowanie ewentualnym pojawieniem się postaci z Overwatcha w Super Smash Bros. Ultimate. Nie byłoby to żadnym zaskoczeniem, bowiem ta seria widziała już nie takie crossovery.

W tym przypadku jednak, Blizzard bardzo chciałby, aby Nintendo skorzystało z ich plejady bohaterów. A jest w czym wybierać, w końcu do dyspozycji jest już 31 herosów.

Jeff Kaplan posunął się nawet do tego, że „pozwolił” Nintendo wykorzystać wszystkie, albo chociaż którąkolwiek postać z Overwatch. Najlepszym wyborem byłaby jego zdaniem Tracer, jako ikoniczna bohaterka oraz maskotka ostatniej produkcji Blizzarda.

Jak to się skończy? Czy bohater Overwatch zawita do Super Smash Bros. Ultimate? Zobaczymy Tracer walczącą ramię w ramię z Mario albo Kirbim?


Za powyższy wpis odpowiada PefriX, czyli ja.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze