Wszystko za WoW Token

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 07 Luty 2017
  • Komentuj 0

Oj, przydałaby się góra złota, przydała...

Oj, przydałaby się góra złota, przydała...

Tokeny pojawiły się w World of Warcraft w 2015 roku. Do tej pory można je było wymieniać na 30-dniową subskrypcję gry. Wczoraj Blizzard ogłosił, że tokeny staną się ogólną walutą na battle.net. Od dziś transakcja ma dwa etapy - najpierw za walutę w grze, czyli złoto, kupujemy tokeny, które następnie wymieniamy na dolary w sklepie battle.net. Przelicznik to 20 dolarów za token (adekwatna ilość w walucie lokalnej, czyli w Europie 20 euro lub £15 ). Dzięki temu możemy kupować różne przedmioty nie tylko przydatne w WoW, ale też w innych grach Blizzarda, np. skrzynki w Overwatchu czy zestawy kart do Heartstone'a. Oczywiście, jak można się było spodziewać, spowodowało to drastyczny wzrost cen za tokeny. Na rynku amerykańskim osiągnęły one cenę 88 tysięcy golda za sztukę, podczas gdy w Europie to koszt, bagatela, 161 tysięcy golda.

Auction House to będzie teraz mocno oblegane miejsce.

Auction House to będzie teraz mocno oblegane miejsce

Zostały też wprowadzone pewne ograniczenia - a mianowicie, w ciągu dwóch lat można kupić nie więcej niż 36 tokenów, natomiast ekwipunek pomieści 10 wow tokenów. Dotyczy to wszystkich postaci przypisanych do konta WoW. Zachęcamy do przeczytania oficjalnego poradnika dotyczącego wow tokenów. [Źródła: polygon.com, gamespot.com, wowtoken.info]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze