Nie Doomfist, więc kto?

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 21 Luty 2017
  • Komentuj 1

Doomfist? Liao? Grek? Nie ma miejsca na tajemnice!

Doomfist? Liao? Grek? Nie ma miejsca na tajemnice!

Ostatnim dodanym do Overwatcha bohaterem była Sombra. Stylowa dywersantka pojawiła się po raz pierwszy w czasie darmowego weekendu w listopadzie. Od tego czasu dużo spekulowało się na temat kolejnej postaci. Wiele rzeczy (w tym pliki gry) wskazywały na Doomfista. A co jeśli to błędna teoria?

Pamiętajcie, nic nie znika z internetu!

Pamiętajcie, nic nie znika z internetu!

Dwudziesty czwarty bohater miał być pewniakiem. Wielki, napakowany chłop z rękawicą zdolną przebić mur. Doomfist w jego całej okazałości. Jednak nie dalej niż wczoraj Jeff Kaplan zasiał ziarno niepewności. ''24 bohater nie jest tym, kim myślicie'' - powiedział, czym zrujnował dotychczasowe teorie. Fani oczywiście nie spoczną, dopóki nie rozszyfrują wszystkich tajemnic, i tak powstała kolejna teoria. Grek, któremu głos podkładać ma Alex Malaosa. Dowody na temat jego voice actingu próbowano usunąć zaraz po nagłośnieniu się teorii, ale jak wiemy, co raz się wrzuciło, zostaje na zawsze. Rock powiedział na ten temat kilka słów w swoim dzisiejszym filmie:
Warto jednak wspomnieć jeszcze jednego niewiadomego bohatera, mianowicie pana z górnego obrazka. Kucający w lewej strony mężczyzna, miał rzekomo nazywać się Liao i być pretendentem do zajęcia 24 miejsca w alei sław Overwatch. Jeśli ciekawią Was szczegóły dotyczące teorii o Greku, to odsyłam do polecanego przez Rocka filmu:
Jak Wam się wydaję? Macie pomysły, kto będzie następnym bohaterem w Overwatch? Ja zamiast snuć domysły idę pograć, bo zaraz kończy się sezon rankingowy! [Źródła: gamespot.com, us.battle.net, overwatchgame.pl]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze