Całkiem ładny ten diablowaty Switch

  • Autor: Patryk "PefriX" Manelski
  • Opublikowano: 16 Październik 2018
  • Komentuj 2

Jeśli zastanawialiście się tak jak ja, nad zakupem Nintendo Switch, to być może nadarza się ku temu idealna okazja. Big N we współpracy z Blizzardem wydaje specjalną edycję konsoli Switch. O ile Diablo III pewnie większość z Was ma już dobrze ograne, tak sam sprzęt prezentuje się całkiem nieźle.

”Gracze, którzy pragną uczcić przybycie Władcy Grozy na najnowszą platformę w rodzinie Nintendo, mogą już zamówić w przedsprzedaży zestaw Diablo III Eternal Collection z Nintendo Switch. Zestaw obejmuje inspirowaną motywami z gry Diablo III konsolę Nintendo Switch ze stacją dokującą, a także etui podróżne ozdobione motywami z Diablo III oraz kod umożliwiający pobranie gry Diablo III Eternal Collection.”

O samym Diablo III na Nintendo Switch pisaliśmy Wam już niejednokrotnie. Edycja ta zawiera pełną wersję gry wraz z dodatkami oraz kilkoma, dodatkowymi elementami kosmetycznymi. Na największą uwagę zasługuje możliwość grania w trybie kooperacji na jednej konsoli lub kilku połączonych. Jest to nowość, bowiem Diablo III na PC normalnie nie wspiera lokalnego trybu multiplayer.

Zestaw Diablo III Eternal Collection z Nintendo Switch jest już dostępny w przedsprzedaży w wybranych sklepach. Regularna sprzedaż rusza 2 listopada. Cena? 360 dolarów.

Blizzard przy okazji poinformował, że samo Diablo III nie będzie miało dostępnego cross-playu pomiędzy żadnymi platformami. A szkoda!

[Źródło: Sklep Nintendo]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze