Zimowe czary Sabriny

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 05 Grudzień 2018
  • Komentuj 5

Kościół Nocy musi odpowiednio przygotować się do obchodów zimowego przesilenia. Już 14 grudnia na Netflixie zadebiutuje specjalny odcinek świąteczny The Chilling Adventures of Sabrina.

Sabrina powoli uczy się łączyć życie śmiertelniczki ze światem Kościoła Nocy. Ale czy była grzeczna w tym roku? Czy Mikołaj przychodzi do pół-czarownic?

Dodatkowy epizod powinien uszcześliwić fanów, którzy czekają na powrót serii. Co ciekawe, oczekiwanie wcale nie będzie takie długie, bo drugi sezon wróci zaledwie po kilku miesiącach. Premiera przewidziana jest już na 5. kwietnia 2019. Ciekawe czy do tego czasu Netflix rozwiąże spór z Satanistami, których lider oskarżył platformę o zniesławienie i sianie ''Satanic Panic Fiction''.

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze