Zdjęcia do Netfliksowego Wiedźmina oficjalnie zakończone

  • Autor: Bartek Witoszka
  • Opublikowano: 30 Maj 2019
  • Komentuj 0

Ostatni wyciek zdjęć i filmów, na których byli widoczni statyści wcielający się w Nilfgaardzkich żołnierzy nie był tym czego spodziewali się fani. Sam ufam raczej twórcom serialu i jestem ciekaw ich spojrzenia na cykl Andrzeja Sapkowskiego. Dlatego tym bardziej ucieszyła mnie wieści jakie płyną od Lauren S. Hissrich - pełniącej funkcję showrunnera przy tym projekcie - które dotyczą postępów nad stopniem ukończenia serialu.

Wczoraj wieczorem na Instagramie Lauren pojawił się wpis sugerujący, że prace nad etapem zdjęć zostały już zakończone. Nie licząc dość wymownego komentarza (do którego za chwilę przejdę), na zdjęciu znajduje się również głowa białego wilka, co jest dość oczywistym nawiązaniem do Geralta z Rivii.

W poście znajduje się słowo wrap - wrap party to przyjęcie organizowane z okazji zakończenia właśnie tego etapu prac. Ostatnie chwile, gdy cała ekipa filmowa jest jeszcze razem warto uczcić, stąd właśnie pomysł na tego typu imprezę. O tym, że taka impreza niedawno się odbyła sugerują też posty innych członków ekipy. W opisie do krótkiego nagrania, które udostępnił Adam Levy (w serialu wcieli się w rolę druida Myszowora) na swoim Instagramie, przewija się słowo wrap.

Również reżyserka, Charlotte Brändström, chciała w jakiś sposób upamiętnić tę ważną dla niej chwilę - dodała na swojego Instagrama zdjęcie z panoramą Budapesztu, w którym symbolicznie żegna się z Węgrami. Między innymi tam były kręcone niektóre sceny do netfliksowego Wiedźmina. Warto też dodać, że sceny do serialu były kręcone w różnych miejscach na świecie, w tym także w Polsce, o czym pisała dla Was Kamila.

Z informacji przedstawionych w kwartalnym raprocie przez Ted Sarandosa, dyrektora programowego Netfliksa, wynika, że premiera serialu ma nastąpić w czwartym kwartale 2019 roku, a nieoficjalne informacje sugerują, że ma to być 20 grudnia.

Zapowiadają się bardzo udane święta i choć bardziej czekam na zakończenie trzeciej już trylogii Gwiezdnych Wojen (Rise of Skywalker swoją premierę będzie miał 19 grudnia), to z chęcią zobaczę również, jak ma się netfliksowy Wiedźmin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

And that’s a wrap on season one! So thrilled, so proud, so tired.

Post udostępniony przez Lauren S. Hissrich | Writer (@laurenhissrich)

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze