Zbiórka na Rise of the King

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 24 Kwiecień 2017
  • Komentuj 0
Ostatnio na streamach bardzo często gościło u nas Chivalry, którego wspólną recenzję możecie przeczytać TUTAJ. Zdarzało nam się również ogrywać Glorię Victis, jak i zaprosić na wspólną grę i pogadankę jej twórców ze studia Black Eye Games. Średniowiecze nas wciągnęło swoją autentycznością, jak będzie z Rise of the King? Malutkie studio Revelation Games zostało założone przez grupę specjalistów, którzy chcą przynieść do średniowiecznego gatunku fantasy trochę świeżości. W historii wcielamy się w leśniczego i łowcę, który podążając za tropem ma odnaleźć zaginionego syna władcy. Mam nadzieję, że tropienie w niemagicznym świecie będzie wyglądało rewelacyjnie, bo już od dawna szukałam takiej gry. Brak magii przekłada się (a przynajmniej powinien) na wysoko rozwinięte zdolności przetrwania. Mamy craftować przedmioty użytku codziennego, zbierać i przygotowywać jedzenie, tropić leśne zwierzątka i oczywiście zapisywać wszystko w notatniku, bo mapy i dziennika misji w grze nie uświadczymy. Brzmi rewelacyjnie.

Notatnik kupił sobie moją uwagę!

Notatnik kupił sobie moją uwagę!

Wygląda też nieźle, mam nadzieję, że co najmniej ten poziom utrzyma się do produktu finalnego. Na screenach widać, że gra przypomina trochę Skyrima, jednak modele są bardziej realistyczne, jak w Glorii czy Savage Lands. Na grę możecie zagłosować na Steam Greenlight, oraz wesprzeć ją na zbiórce na Kickstarterze. Do zebrania potrzeba jedynie 160 tysięcy dolarów, a czasu jest sporo, bo 24 dni i już 4% uzbierane. Jeżeli podobnie jak Redakcja JaRock lubicie takie klimaty, to zostańcie i cieszcie oko tymi screenami. 904973711_preview_Cave 904973711_preview_Deer Hunt 904973711_preview_Into the cold Plain 904973711_preview_Snowy Mountains 904973711_preview_Tavern Greyson 904973711_preview_The snow forest

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze