Fotorelacja z Comic Con 2017

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 01 Czerwiec 2017
  • Komentuj 1

Wraz z Asią Pamiętą-Borkowską odwiedziliśmy warszawski Comic Con 2017. Zaraszamy na krótką fotorelację z pierwszej edycji tej imprezy nad Wisłą. 

Pierwsze panele już za nami

Comic Con 2017 dopiero co wystartował, razem z Asią byliśmy jednymi z pierwszych zwiedzajacych. Gołym okiem widać, że impreza dopiero się rozkręca, a jej kulminacja nastąpi już w najbliższą sobotę i niedzielę, bo wtedy do Warszawy zjadą się gwiazdy takich seriali jak The 100, Game of Thrones, Teen Wolf i innych. 

Was zapraszamy na naszą fotorelację z wydarzenia i pojawienia się na miejscu w Ptak Warsaw Expo, gdzie będzie chwila, żeby się z nami spotkać i porozmawiać. W niedalekiej przyszłości wyczekujcie nieco bardziej szczegółówej relacji w ramach cyklu ''Trzy zdania o...''. Zostawiam Was z obiecanymi zdjęciami: 

Czekamy na scooby-chrupki

Pamiętacie auto Green Horneta?

Asia testuje podwodnego Lotusa agenta 007

Znalazło się też miejsce dla nieco starszych gier 

Szukam dwóch Jedi, anyone?

Do zobaczenia jest wiele ciekawych modeli

Heroes III w wersji Lego

Asia popisuje się swoim malarskim talentem :)

Było też miejsce do grania!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze