Lodowa cytadela Króla Lisza!

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 10 Sierpień 2017
  • Komentuj 3

Jutro do Hearthstone trafi dodatek przynoszący ze sobą mróz i śnieg. Zadba o to sam Lich King, który porzucił swoją lodową cytadelę, by wyruszyć do Polski!

 

Blizzard nie raz i nie dwa pokazał już, że potrafi poprowadzić rewelacyjne kampanie reklamowe swoich gier. To co postanowili zrobić bardzo mocno wpisuje się w ten trend, co Rycerzy Mroźnego Tronu postanowili promować... lodami! Niektóre miasta zostały już odwiedzone przez Ice Cream Citadel, nową rezydencję Króla Lisza. Kto wie? Może Arthas kiedyś chciał zostać lodziarzem?

Lisza odwiedziła Sindra w skórze Jessici Nigri!

Do serii eventów dołączył też uroczy spot, w którym król nieumarłych prezentuje swoje najnowsze wyroby. Warto obejrzeć, bo jego metody perswazji są zniewalające. Co jednak ważniejsze, nie został on sam. Odwiedza go cała mroczna kompania, z która przejmował władanie nad Northrend! Na Comic Con w San Diego przyjechała też smoczyca Sindragosa, która wraz z lodowym księciem zawładnęła sercami i oczami fanów. Niżej możecie zobaczyć jej relację z wydarzenia.

Co najważniejsze to to, że już niedługo w ramach promocji Lodowa Cytadela zawędruje również do Polski. Jeżeli marzycie o spotkaniu z Rycerzami Śmierci, to 21 sierpnia szukajcie ich w centrum handlowym Arkadia w Warszawie. Kto wie, może dołączą do nich również inni? Z pewnością możecie się spodziewać tam BlackFireIce'a.

To nie jedyna promocja gry. Warto też wspomnieć, że 1. sierpnia wyszła najnowsza książka Christie Golden, która wprowadzi nas w historię Arthasa. Już niedługo możecie spodziewać się recenzji na Ja,Rock. 

Żegnam ozięble! I zostawiam Was z tym cudem!

[źródła: facebook.comeu.battle.netyoutube.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze