Zapraszamy na 10. sezon w PUBG

Dzisiaj pomarudzę Wam o dziesiątym sezonie rozgrywek w PUBG. Tak, PUBG, czyli produkcji odpowiedzialnej za wielki *boom* na battle royale. Styczeń 2018, to wtedy wszyscy pisali o PlayerUnknown's Battlegrounds, które pobijało absolutnie wszelkie rekordy popularności, zarówno na Steamie, jak i Twitch.tv. Cóż to się zmieniło w tej produkcji po dwóch latach od tamtego czasu? Dużo dobrego! Aby zachęcić Was do zabawy to wspomnę o dziesiątym sezonie, a do tego zaproszę Was na konkurs w którym możecie zdobyć... patelnię. Zobaczcie sami!

Nowa mapa wprowadza elementy PvE do PlayerUnknown's Battlegrounds

Sezon 10 PUBG przynosi nowość w postaci najnowszej mapy, Haven (1x1, dla 32 graczy). Strzeżcie się jednak: Haven nie jest bezpieczną przystanią, bo tym razem pole bitwy poluje na Was. Nowe pole bitwy to niewielka, gęsto zabudowana mapa miejska pod kontrolą wrogiej frakcji nazywanej Pillar, która nie jest zadowolona, że ktoś wkracza na jej teren.

Z tego powodu trzymajcie się cieni i przemykajcie się po mieście, unikając wykrycia przez helikopter zwiadowczy i ciężarówkę śmierci Pillar, żeby przeżyć noc. Korzystajcie z nowego spadochronu awaryjnego do szybkiego przemieszczania się z dachów w zaułki lub likwidowania strażników Pillar i zdobywajcie w nagrodę strzeżone przez nich skrytki, zawierające potężne wyposażenie poziomu 3.

Strażnicy i ciężarówki śmierci Pillar nie są jednak Waszym jedynym zmartwieniem. Bierzecie przecież udział w battle royale, a zwycięzca może być tylko jeden. Czy będziecie się kryć, czy szukać, w zwartym i niebezpiecznym otoczeniu, w Haven znajdziecie dla siebie zupełnie nowe wyzwanie.

Nie mogło zabraknąć również tematycznej przepustki sezonowej. Przepustka zawiera skórki postaci z historii fabularnej Sezonu 10, nowej frakcji przeciwników Pillar do odblokowania. To jednak nie wszystko!

Nowy system reputacji jest już dostępny w PUBG

Haven to nie jedyna, nowa atrakcja w PUBG. Aktualizacja 10.2 wprowadziła do gry nowy śmigacz. Coupé RB to klasyczny samochód sportowy o zawrotnej prędkości maksymalnej 150 km/h, dzięki której jest on (na lądzie) wolniejszy tylko od motocykla. Coupé RB nie pomieści całego oddziału, ale błyskawicznie zawiezie Was na miejsce. Warto jednak dodać, że pojazd dostępny jest tylko na Erangel, Miramar i Sanhok.

W PUBG pojawił się również nowy system reputacji. Żeby ułatwić zachowanie uprzejmości, gdy zabijamy się nawzajem, wprowadzono właśnie system reputacji. Przypisuje on każdemu poziom reputacji od 0 do 5 w zależności od tego, jak traktujecie innych graczy.

Poziom reputacji będzie wyświetlany podczas dobierania członków drużyny, dzięki czemu gracze szukający grupy zorientują się, z kim będą mieć do czynienia. Poziom reputacji rośnie z kolejnymi rozegranymi meczami, o ile nie przejawiacie toksycznych lub w inny sposób destruktywnych zachowań. Uważajcie zatem, co robicie ;)

Konkurs, konkurs i jeszcze raz konkurs - patelnia do zdobycia!

Na koniec wspomnę, że powinniście zapisać sobie w kalendarzach 6 lutego, godzinę 18:00. Dlaczego? To właśnie wtedy Leh z Izakiem będą grali w PlayerUnknown's Battlegrounds. Gdzie? Oczywiście, że u nas, na Ja, Rock! Na streamach rozdawane będą kody na Season Pass oraz 4 LeveL Up, więc serdecznie zapraszamy do oglądania.

Zachęcamy również do wzięcia udziału w konkursie! Do wygrania są trzy paczki, każda zawierająca: hełm-pendrive 8 GB USB,  podkładkę pod mysz, bluzę, oraz... "patelnię"! Aby wziąć udział w zabawie, w komentarzu pod TYM WPISEM NA FACEBOOK'u (<-link) musicie odpowiedzieć na proste pytanie:

 „Która broń z PUBG jest Waszą ulubioną i dlaczego?”

Na Wasze odpowiedzi czekamy do niedzieli, 7 lutego 2021, do godziny 23:59. Zwycięzcy wybrani zostaną we wtorek, 9 lutego - przedstawimy ich w tym wpisie oraz na Facebooku. Życzymy powodzenia i liczymy na Waszą kreatywność!

WYNIKI KONKURSU

I mamy wyniki. Nagrody w konkursie trafią do: Szejktivi oraz Kamil Filipkiewicz. Gratulujemy!
 

Regulamin konkursu znajdziecie w tym miejscu. Zwycięzcy zostaną poproszeni na Facebooku o podanie danych adresowych do wysyłki. Ta z kolei powinna nastąpić w ciągu 30 dni od ogłoszenia wyników.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze