Zostań streamerem Nvidii

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 19 Październik 2016
  • Komentuj 1
nvidia-konkurs Są tutaj jacyś chętni żeby stać się jednym ze streamerów Nvidii? Dzięki organizowanemu przez FantasyExpo konkursowi będziecie mieli taką możliwość! Trzeba tylko spełnić kilka warunków.  Numerem jeden jest oczywiście wyrażenie chęci do wzięcia udziału w konkursie, ale z tym pewnie nikt problemów mieć nie będzie. Dalej czekają Was jeszcze dwa etapy do przejścia. W pierwszym etapie organizatorzy oczekują od Was nagrania vloga, w którym odpowiecie na pytania: kim jestem, dlaczego własnie ja powinienem zostać streamerem Nvidii, jakie są moje ulubione gry i gdzie widzę się za dwa lata? Kiedy już nagranie vloga macie za sobą, to trzeba go umieścić na swoim profilu na Facebooku i podesłać linka do wpisu na adres mailowy [email protected].

W FanatsyExpo czekają na Wasze maile!

W FanatsyExpo czekają na Wasze maile!

UWAGA! Czas na nadsyłanie swoich zgłoszeń mija  24-ego października o godzinie 14:00! Trzy dni później dowiecie się komu udało się przejść do drugiego etapu. Nie zapomnijcie podać swoich danych osobowych, potrzebne jest imię, nazwisko, link do własnego fanpage'a na portalu Facebook, link do swojego kanału Youtube.com, oraz link do własnego kanału na portalu Twitch.tv lub Hitbox.tv. Ten etap przejdzie 10-ciu aspirujących streamerów. Kolejny etap to już sama zabawa - zostaniecie poproszeni od przeprowadzenie dwugodzinnego streama na kanale www.twitch.tv/nvidia_pl. To jak się zaprezentujecie będzie miało największy wpływ na Waszą dalszą streamerską karierę. Zaznaczam jednak, że organizatorzy będę kierować się swoimi subiektywnymi opiniami przy wyborze najlepszego streamera, warto więc dać z siebie wszystko. Zwycięzca konkursu na miesiąc dołączy do drużyny Nvidii i zgarnie przy okazji 1000 złotych nagrody. W zamian będzie zobowiązany przeprowadzić cztery trzygodzinne streamy na kanale Nvidii. Organizator podkreśla, że ewentualna dalsza współpraca zależała będzie od tego jak spiszecie się podczas pierwszego miesiąca. Całość regulaminu możecie znaleźć na Facebooku, do lektury którego bardzo mocno zachęcamy (jest to jeden z warunków uczestnictwa w konkursie). Rozstrzygnięcie konkursu na nowego streamera Nvidii będzie miało miejsce 10 listopada. Nie pozostaje nic innego jak życzyć powodzenia i do zobaczenia na streamach już niedługo!

Jest szansa na dołączenie do ekipy

Jest szansa na dołączenie do ekipy

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze