Zapraszam na The Crackpet Show!

Niepostrzeżenie spadła apokalipsa, która zmieniła losy planety jaka dotychczas była znana poprzez całkowitą zagładę ludzkości. Powierzchnia zmieniła się w śmiercionośny obszar, zatruwając atmosferę mutując wszystkie stworzenia. Niektórym udało się przetrwać katastrofę, natomiast z nieodwracalnymi zmianami. Stworzenia te stały się głównymi mieszkańcami zdewastowanego świata, a wśród nich znalazła się najgorsza odmiana - The Crackpets!

The Crackpet Show to „roguelike bullet-hell mayhem”

Bohaterowie znani jako The Crackpets biorą udział w zabójczych meczach na arenie, aby zaspokoić niekontrolowane napady okrucieństwa, chciwości i rzezi - czyli podstawkowego pandemonium zwariowania, które w nowym słowniku jest nową właśnie definicją zabawy.

Zwycięstwo w TV Show jest tutaj drugorzędne, liczy się to, by stać się najpopularniejszym i zaspokoić masy pragnące czerwono-kolorowego przedstawienia. Najlepszy jest wybierany poprzez mieszaninę sławy, polubień, umiejętności, sztuczek, i zdolności do zabawienia widzów dzięki niekontrolowanemu rozlewowi krwi.

Maksymalnie czterech wybrańców może wejść na arenę i współpracować, aby pokonać zwariowanych przeciwników oraz ich bossów takich takich jak DJ Horse, Hugger, Junk Queen i wiele innych! Każdy sezon trzeba przejść w najbardziej roguelike'owy piekielny sposób jaki tylko jest możliwy. Oczywiście nie można zapomnieć o chaosie...

Główną inspiracją dla gry była kreskówka „Happy Tree Friends". Gore i grafika są odzwierciedleniem żądzy bohaterów krwi i ich szaleństwa. Wśród wielu innych tytułów, takich jak Archero, Enter the Dungeon, mamy nadzieję, że te podobieństwa są widoczne.

The Crackpet Show będzie dostępne na platformie Steam tego lata! Gra będzie również dostępna na Switch, PlayStation i Xbox w późniejszym terminie.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze