The Crackpet Show z datą premiery!

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 05 Listopad 2021
  • Komentuj 0

Wydawca gry, Ravenage Games oraz deweloper Vixa Games ogłosili, że utrzymana w stylistyce brutalnej kreskówki, napakowana akcją strzelanka typu rogue-lite zadebiutuje już 16 grudnia 2021 r., w ramach wczesnego dostępu na platformie Steam.

Gotowi na szalone The Crackpet Show?

Inspirowane klasycznymi brutalnymi kreskówkami, takimi jak Happy Tree Friends, The Crackpet Show wrzuca graczy w środek zwariowanego programu telewizyjnego, w którym zmutowane zwierzaki walczą o zdobycie sławy i uznania - rozpaczliwie próbując przeżyć najbardziej brutalne reality show w historii.

Te futrzate dziwolągi mają do dyspozycji dziesiątki rozmaitych broni i możliwych do łączenia ze sobą atutów, które potrafią zmienić je w maszyny masowej zagłady. Wszystko w celu zdobycia cennych lajków, z którymi, w odróżnieniu od prawdziwego życia, można coś zrobić! Dzięki nim można kupować lepsze bronie, perki lub przedmioty specjalne, aby pokonać finałowego bossa i odblokować kolejny odcinek.

W The Crackpet Show mogą grać jednocześnie nawet 4 osoby, wspólnie walcząc o sławę. Lajki, bronie, przedmioty specjalne - wszystko jest dzielone między grupę. Od graczy zależy, czy ustalą wspólną strategię, czy może wygra zasada "kto pierwszy ten lepszy". A jeśli przynajmniej dwójka postaci wybierze ten sam perk, rozpocznie się dynamiczna mini-gra, która pozwoli zdecydować, kto zachowa prawo do korzystania z ulepszenia. Niezależnie od stylu gry, losowo generowany przebieg epizodu zapewnia znacznie różniące się od siebie powtórne przejścia.

Zainteresowanych zapraszam na Steama!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze