Jedna z lepszych gier mobilnych trafi na PC

Tak, moi mili, dożyliśmy czasów, gdy bez przeszkód możemy powiedzieć o mobilnej produkcji, że jest dobra. I to na tyle, że warto ją przenieść na blaszaki! Kiedyś byłoby to nie do pomyślenia, prawda? Dzisiaj urządzenia mobilne stanowią standardową platformę do grania, a nawet generują największe na naszym rynku zyski. Nic dziwnego, że coraz więcej firm inwestuje w tego typu produkcje. Dobrze, że nie zapominają przy tym o PC, kiedy wydają jakieś perełki, warte uwagi! Jak np. Florence.

Nagradzana Florence trafi na PC-ty!

Florence wyszła w lutym 2018 roku najpierw na iOS, a potem na Androida. W ciągu dwudziestu rozdziałów mogliśmy poznać tytułową bohaterkę, Florence Yeoh, która w zasadzie przypomina większość ludzi – żyje w rutynie. Świat jej ulega jednak zmianie, kiedy spotyka Krisha i… No co było dalej to już sami będziecie musieli się przekonać!

Czy warto? O tym teoretycznie świadczy lista nagród, jaką Florence zdobyła – uznano ją, za najlepszą grę mobilna na The Game Awards, DICE Awards, GDC Awards, czy BAFTA. Ja wiem, że sporo z tych imprez ma raczej średnią renomę, ale ilość uwagi, jaką poświęcono tej grze mobilnej teoretycznie świadczy, że coś w niej jest.

W przyszłym tygodniu Florence trafi na PC-ty, zarówno na Steam, jak i GOG. Zabawa wystarczyć powinna na niecałą godzinę, podczas której poznamy historię głównej bohaterki oraz weźmiemy udział w kilku mini-grach, będących wymówką do poznania myśli Florence. To jeden z tych tytułów, który jest bardziej interaktywnym opowiadaniem, niż grą, ale z drugiej strony czasami warto dać nura w ubogacającą historię.

Florence dostępna będzie za niecałe 6 dolarów. Myślę, że warto dziewczynie dać szansę.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze