Overwatch 2 jest już na Steamie…

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 11 Sierpień 2023
  • Komentuj 0

Overwatch 2: Inwazja już tu jest i zawiera nową bohaterkę, nowy Karnet Bojowy sezonu i nowy tryb gry PvP. Są także nowe misje fabularne Inwazji i ograniczone czasowo wydarzenie w trybie współpracy, a także nowe sposoby na ćwiczenie i udowadnianie umiejętności z ulubionymi postaciami. No i to pierwsza gra Blizzarda, która zadebiutowała na Steamie! Gdzie jest ostro krytykowana…

Overwatch 2 jest już na Steamie

Illari to najnowsza bohaterka wsparcia dołączająca do Overwatch 2. Illari różni się od innych postaci wsparcia tym, że jej zdolności są nastawione na zadawanie obrażeń, co pozwala na jednoczesne leczenie drużyny i gromienie przeciwników. Odblokuj Illari natychmiast dzięki Karnetowi Bojowemu Premium lub graj, by odblokować ją na poziomie 45 za darmo. Możesz również odblokować Illari i wszystkie inne postacie w Overwatch dzięki nowej Kompletnej kolekcji bohaterów Overwatch 2, która dostępna jest w sklepie w grze.

Rozpoczęła się inwazja na skalę globalną. Odpowiedz na wezwanie i weź udział w misjach fabularnych Inwazji! Złowroga grupa omników o nazwie Sektor Zero zaatakowała Rio de Janeiro, Toronto i Göteborg za pomocą potężnych botów bojowych, by zniszczyć wszelki opór. Winston i grupa szturmowa Overwatch rozpoczynają misję powstrzymania Sektora Zero. Bez pomocy sojuszników – starych i nowych – się nie obędzie.

Misje fabularne Inwazji to długie i złożone rozgrywki w trybie współpracy, w których czteroosobowa drużyna wspólnie osiąga różne cele na olbrzymich mapach. Tradycyjna rozgrywka PvP nie oferuje tego typu przeżyć. W każdej misji fabularnej biorą udział specjalnie dobrane do niej postacie, a cztery różne poziomy trudności oferują zróżnicowane wyzwania.

Możesz wspólnie z innymi wziąć udział w ekscytującym, limitowanym czasowo wydarzeniu w trybie współpracy, które wystawi wasze umiejętności na próbę przeciwko siłom Sektora Zero. King’s Row jest obiektem ataku. Musicie wspólnie uratować omniki uwięzione w Podziemiu zanim dotrze do nich Sektor Zero. Podczas próby uruchomienia i eskortowania zmodyfikowanego bota TS-1 poznacie nowe części mapy King’s Row, walcząc jednocześnie przeciwko siłom wroga. To darmowe wydarzenie w trybie współpracy będzie oferowało co tydzień nowe wyzwania, pozwalające na sprawdzenie umiejętności i zdobycie nowych nagród. Zagraj w King’s Row: Podziemie od dzisiaj do 4 września.

Z kolei Punkt Krytyczny to nowy tryb gry, łączący wiele interesujących mechanik innych trybów i oferuje całkowicie nowe przeżycia PvP. Losowe punkty kontroli nazywane punktami krytycznymi wymagają zróżnicowanych i wyjątkowych strategii. Każde zajęcie punktu krytycznego oznacza natychmiastowe pojawienie się nowego. Akcja trwa bez przerwy. Zajmijcie trzy punkty zanim dokonają tego przeciwnicy, a wygracie mecz!

Nowy system progresji gracza pozwala śledzić postępy i osiągnięcia w grze poszczególnymi postaciami, w określonych rolach i trybach gry. Osiągnięcia te zostaną nagrodzone nowymi odznakami, które widoczne będą na portrecie gracza i BattleTagu podczas gry. Dodatkowo odblokować będzie można nagrody, w tym inspirowane postaciami portrety gracza, wizytówki i tytuły, które podkreślają postępy w grze w roli ulubionych postaci.

Overwatch 2: Inwazja jest już dostępna dla wszystkich znanych platform! Odpowiedz na wezwanie i uratuj świat już dzisiaj!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze