The Vestal wraca do Darkest Dungeon II

Red Hook Studios z radością ujawnia, że ulubienica fanów, The Vestal, powróci do gry Darkest Dungeon II w wersji Early Access jako część najnowszej aktualizacji, Suffer No Sin. Dostępna już w Epic Games Store, najnowsza aktualizacja zawartości zwiększa obecny spis postaci do jedenastu grywalnych bohaterów. Darkest Dungeon II opuści Early Access 8 maja na Steam i Epic Games Store. Pełna wersja gry będzie zawierać tuzin grywalnych bohaterów, pięć regionów, pięciu bossów końcowych i metagame hub ("Ołtarz Nadziei") z obszernymi trwałymi ulepszeniami.

The Vestal wraca do Darkest Dungeon II

Vestal otrzymała nieco więcej wszechstronności niż w oryginalnym Darkest Dungeon, działając teraz bardziej jako "healer-tank", który jest również w stanie zadać znaczne obrażenia tylnym szeregom wrogów. Jej wyjątkowość polega na tym, że jej uzdrowienie jest powiązane z jej Przekonaniami, co pozwala jej na pokonywanie przeciwników w miarę wzrostu jej Przekonań. Gracze będą mogli odblokować cały zestaw jej umiejętności poprzez poznanie jej historii w Shrines of Reflection.

Gra Darkest Dungeon II została wydana w programie Early Access na Epic Games Store w październiku 2021 roku i od tamtej pory regularnie otrzymuje kolejne aktualizacje zawartości. Kontynuacja uznanego przez krytyków Darkest Dungeon rozszerza koncepcję o uderzające wizualizacje 3D i nową strukturę podróży opartą na biegu, która usprawnia doświadczenie bez poświęcania złożoności systemów. Do czasu wydania 1.0 Red Hook ma jeszcze kilka znaczących aktualizacji w rękawie.

Zamierzacie zagrać w Darkest Dungeon II?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze