Fortnite przyspiesza...

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 23 Luty 2018
  • Komentuj 1

Chiński Nowy Rok zagościł nie tylko w Overwatchu. Dotarł również do opanowanego przez zombie świata Fortnite. Przy tej okazji Epic Games wprowadziło aktualizację 2.5.0 a już teraz możemy cieszyć się kolejną aktualizacją oznaczoną numerkiem 3.0.0, która wprowadza wiele usprawień w mechanice gry. 

Skórka Bombowe Barwy? Chcę, chcę ... CHCĘĘĘ!!!

Twórcy gry są zapewne zachwyceni sukcesem, jaki osiągnął ich darmowy tryb Battle Royale, ale nie zwalniają tępa i podkręcają również obroty gry. Nowy patch wprowadza opcję turbo-budowania, która pozwala stawiać wiele struktur ciągłych jak schody, czy ściany, jednocześnie nie przerywając ostrzału lub ucieczki. Jeżeli w trakcie budowy zabraknie nam materiałów, to gra automatycznie przestawi nas na kolejny dostępny zasób. Obie opcje możemy włączyć i wyłączyć z menu.

Dodatkowo zmieniło się budowanie na przeszkodach. Od teraz przypadkowe kamienie czy ledwie widoczne gałęzie nie staną na przeszkodzie do wybudowania bazy. Ile razy spotkaliście się z tym, że Wasza misterna konstrukcja została zaburzona przez jakąś nieprzewidzianą zawalidrogę? Teraz ma być prościej i szybciej. Już nic nie będzie wam przeszkadzało w budowie schodów nad samochodem, którego nie ma czasu rozwalić.

Użytkownicy konsol będą jeszcze szybsi, bo specjalnie dla nich wejdzie usprawnienie przewijania obiektów. Podobno były z tym problemy na kontrolerach i trwało to mozolnie długo, jednak na początku poprawka wejdzie tylko w trybie Battle Royale, a później dopiero do Ratowania Świata

Bardzo fajnie, że Epic pomyślało o większych zmianach. Cała ścieżka dźwiękowa gry została podmieniona na godzinny soundtrack nagrany przez profesjonalną orkiestrę w Nashville, a skomponowany przez autorów filmowych kompozycji Pinara Topraka (Liga Sprawiedliwości) oraz Marco Beltramiego (Logan i Lucyfer). Zmiana na plus, jednak użytkownicy Reddita zgłosili już swoje ''ale''. Ciekawie sprawę podsumował Leroesti, który docenia nową ścieżkę, choć zwraca uwagę na dziwną implementację jej do gry. W menu gracze niekoniecznie chcą słuchać dramatycznego brzmienia w trakcie przeglądania skórek lub przesiadywania w menu, a niestety o ile w PvE podmieniono całą ścieżkę, to w trybie PvP mamy ją tylko w menu, lobby i ekranach ładowania.

Do tego całe mnóstwo skórek, detali kosmetycznych, 60 klatek dla konsoli i poprawki. Mnóstwo, mnóstwo poprawek! Wygląda na to, że Epic Games rozpędzone pobiciem rekordu PUBGa ma zamiar utrzymać się na piedestale. Dla tych, którzy już jakiś czas nie odpalali Fortnite'a to dobry moment by wrócić do gry i sięgnąć po karnet bojowy na trzeci sezon... Nawet jeśli jesteście daltonistami (Tak właśnie. Tryb dla daltonistów również się pojawił)!

[Źródła: youtube.comfortnitepolska.plreddit.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze