Zapowiedziano PUBG Invitational Katowice

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 13 Styczeń 2018
  • Komentuj 0

Playerunknown's Battlegrounds zawita na tegoroczny IEM w Katowicach! Między 24, a 25 lutego w Spodku szesnaście drużyn podzieli się 50 tysiącami Euro nagrody i powalczy o laur zwycięzcy w ramach PUBG Invitational Katowice!

Organizatorzy PUBG Invitational Katowice zaproszą dziewięć drużyn z Azji, Europy i Ameryki Północnej, a pozostała siódemka miejsce w turnieju będzie musiała dla siebie wywalczyć podczas kwalifikacji, które ruszą 20 stycznia na ESL Play. O możliwość walki w turnieju stanie aż 512 zespołów w całego świata!

PUBG Invitational Katowice będzie też zarazem sporym sprawdzianem dla PUBGa, bo IEM Katowice stanie się gospodarzem pierwszego wielkiego turnieju odkąd gra opuściła w grudniu Early Access. Wcześniejsze edycje, Invitational Cologne i Invitational Oakland, okazały się sporym sukcesem więc obecność Playerunknown's Battlegrounds w Spodku na pewno cieszy.

Pamiętajcie, że podobnie jak w zeszłym roku IEM podzielono na dwa weekendy. Podczas pierwszego, zaplanowanego między 24, a 25 lutego królować będzie DOTA 2, ale widać organizatorzy liczą, że dzięki PUBG Invitational uda im się ściągnąć do spodka dodatkową widownię. Drugi weekend IEM zaczyna się 3 marca i to wtedy będziemy świadkami e-sportowych zmagań w CS:GO i StarCrafta II. Pamiętajcie, że podczas obu weekendów będzie można zwiedzić towarzyszące IEMowi targi IEM Expo.

Pamiętajcie, że wejście na IEM jest bezpłatne, ale jeśli nie macie ochoty stać w ciągnących sie kilometrami kolejkach przed wejściem, to możecie zdecydować się na zakup biletu. Wybieracie się na IEM?

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze