Zapowiedzi gier z TGW 2018

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 07 Grudzień 2018
  • Komentuj 2

Gali The Game Awards towarzyszło mnóstwo zapowiedzi. Kilka bardzo poważnych i parę mniejszych, ale równie ciekawych. jakie tytuły przwieźli ze sobą do Kaliforni twórcy? Zobaczcie zestawienie wszystkich zapowiedzi z The Game Awards 2018!


Far Cry: New Dawn

Kolejna odsłona Far Cry'a jakaś taka kolorowa, jakaś taka różowa, a jednak brutalna i dynamiczna. Tak zapowiada się nowy post-apokaliptyczny świat w rękach dwóch egzotycznych dziewczyn.


Dragon Age 4: Dread Wolf Rises

Nie ma pewności co do tytułu, nie ma nawet pewności co do samej gry. Ale ten tajemniczy, krótki teaser jest najlepszą przesłanką na to, że powrócimy jako Inkwizytor, który odszuka Solasa by skonfrontować z nim jego tajemnicze działania. Wbrew pozorom zapowiedź rozwiewa wiele wątpliwości, ale przynosi również masę pytań. Z pewnością jednak dostaniemy znowu starego, dobrego Dragon Age'a.


The Outer Worlds

Kolejny policzek dla Bethesdy i Fallouta 76 (trudne czasy ich dopadły). Obsidianowa wizja futurystycznego Fallouta znacznie bardziej oddaje klimat tej znanej serii niż ona sama w dzniu dzisiejszym. Humorystyczny, lekki trailer zapowiada mieszankę Fallouta i No Man Sky, zrobioną z jajem i w starym stylu.


The Last Campfire

I jak już jesteśmy przy No Man Sky, to jego twórcy również przynieśli swój teaser. Uroczo zapowiadająca się produkcja pokazana z dobrym smakiem, klimatycznym podkładem muzycznym prezentuje nam dobrą kreskę i klimat podobny do Journey.


Mortal Kombat 11

Tego nie trzeba nikomu przedstawiać. Klasyka wraca po raz kolejny. Nie wiem czy to określenie pasuje do bijatyki, ale... Jakoś tak dojrzalej się zrobiło? Raiden i Scorpion tacy poważni, skupieni. Zachęcający trailer!


Psychonauts 2

Psychoterapia na wesoło. Przygodowa platformówka osadzona w zbłąkanym umyśle wraca z drugą częścią!


Atlas

Twórcy ARK: Survival Evolved wstrzelili się w modę na pirackie gry. Głosy widzów donoszą, że tak miało wyglądać Sea of Thieves... Gdyby nie zapomniano dodać fabuły! :)


The Pathless

Wygląda na to, że Kasandra z Odyseji miała również zaginioną siostrę, która przypadkiem trafiła na daleki wschód. Bohaterka Pathless niczym Mulan pokonuje trudy swojej wędrówki z godnością mniszki. Bardzo ciekawa pod względem artystycznym produkcja. Chociaż mogli jej dopracować tego skina...


Scavengers

Debiutancka produkcja Midwinter, złożonego z twórców Halo i Battlefield. Survival w coopie, trochę zalatujący Frostpunkiem, trochę Lost Planet, ale zapowiada się ciekawie.


Ancestors: The Humankind Odyssey

Gra o ewolucji. Po prostu. Mnie nie porwało, ale może znajdą się fani skakania po drzewach. :)


Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order

Gwiazdy Marvela w jednym miejscu... Na Switchu. Ekskluzywny action RPG dla Nintendo.


Hades

Uuu, mrocznie! Uuu, fajnie! Roguelike'owy action RPG twórców Bastiona i Transistors na konsole i nowy, głośny sklep Epic Games.


The Stanley Parable

Na koniec zostawiam Was z czymś, czego nie rozumiem. Może Wam się uda odkryć o co chodzi, ja tymczasem lecę odespać noc zarwaną na wspaniałej gali The Game Awards 2018. Kto wie, może któraś z zapowiedzi zgarnie nagrodę w przyszłym roku? 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze