Zamknięta beta EVERCORE Heroes w czerwcu!

Vela Games poinformowało o starcie zamkniętej wersji beta swojego debiutanckiego tytułu EVERCORE Heroes – wyjątkowej wielogatunkowej gry PvE opartej na rywalizacji. Beta rozpocznie się we wtorek 20 czerwca. Gracze, którzy chcieliby jako jedni z pierwszych dołączyć do rozgrywki na komputerach PC, mogą zapewnić sobie miejsce w zamkniętej becie, poprzez zakup Pakietu założycielskiego (Founder's Pack) EVERCORE Heroes.

Zamknięta beta EVERCORE Heroes w czerwcu!

Pakiety założycielskie są dostępne wyłącznie na stronie evercoreheroes.com. Gracze, którzy zamówią grę w przedsprzedaży, otrzymają niezwykle rzadką skórkę Vela Beko, idealną do pochwalenia się nią w grze. Postępy gracza w trakcie zamkniętej bety, w tym wszelkie zakupy i zdobyte podczas rozgrywki przedmioty, zostaną przeniesione do ostatecznej bezpłatnej wersji gry w dniu premiery.

Każdy mecz EVERCORE Heroes to pulsująca rywalizacja PVE pomiędzy czterema zespołami składającymi się z czterech potężnych bohaterów, których celem jest obrona pięknego, ale niebezpiecznego świata Lumerea. Drużyny muszą chronić Evercore i ostatecznie udowodnić, że są najlepszą drużyną bohaterów na świecie.

Aby wygrać mecz, gracze muszą wzmacniać swoich bohaterów, naładować swój Evercore, przetrwać ataki niebezpiecznych bestii i odnieść zwycięstwo w końcowym pojedynku. Gracze będą musieli ze sobą współpracować w celu pokonania innych drużyny w krytycznych momentach meczu. Najlepsze drużyny muszą odnaleźć optymalny układ i strategię, szukając równowagi pomiędzy budowaniem własnej potęgi a utrudnianiem walki rywalom.

Zamknięta beta będzie składała się z trzech unikalnych etapów, każdy z własnym zestawem przedmiotów, wrogów i wyjątkowym pojedynkiem. Dodatkowo, w zamkniętej becie pojawi się szesnastu bohaterów, w tym ośmiu nowych, którzy poszerzą rozgrywkę i unikalny świat gry. Aby dowiedzieć się więcej, wpadnijcie tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze