Zagadki i zagadki - ach ten Blizzard

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 26 Czerwiec 2018
  • Komentuj 11

Kilka godzin temu na Twitterze Overwatcha pojawił się tajemniczy filmik, trwający zaledwie parę sekund. Natychmiast wybuchła plotka, jakoby film miał być teaserem 28 postaci w Overwatch, prawdopodobnie jeszcze tanka. Już jakiś czas nie było nowych postaci, więc teoria wydaje się być jak najbardziej prawdopodobna. A kim będzie nasz potencjalny nowy bohater?

Poznajcie Hammonda z Bazy Księżycowej Horyzont.

Ale od początku, jak fani doszli do wniosku, że to właśnie on? Po pierwsze zapowiedziane zmiany na mapie Horyzont. Jest to jedyna mapa, która przeszła gruntowny remont podczas ostatniego patcha, znajdującego się ciągle na serwerze testowym.  Horyzont ulegnie paru zmianom, a wszystkie z nich, łącznie z fabularnymi elementami z życia Winstona i Hammonda możecie zobaczyć na tym filmie:

Prawdopodobne jest więc, że kulka, którą widzimy na teaserze jest elementem planu ucieczki Hammonda z Bazy Księżycowej. Co się jednak dalej działo z małpą i jaką role przyjmie jako postać, tego na razie nie wiemy. Jeśli jednak Blizzard wypuścił już jakąś informacje, to potwierdzenia możemy spodziewac się już niedługo.

Bardzo prawdopodobne jest jednak, że nowy bohater będzie tankiem, bo od czasu dodania Orisy minęło już trochę czasu i mamy dysproporcję ilości tanków do supportów. Jest również mniej bohaterów obrony niż ataku, jednak od nowej aktualizacji wszyscy ci bohaterowie będą w jednej kategorii ''natarcie''.

Co ciekawe, w grze, która jest ''niby inspirowana Overwatchem'' mamy również bohatera, który rolluje się w kulkę i toczy po mapie. Makoa, tank z Paladins jest co prawda żółwiem, ale jego przydatność była ogromna w ataku. Nie zdziwiłoby mnie to, gdyby podobną rolę miała postać z OV. 

Jak myślicie? Czy to faktycznie będzie Hammond? Czy może Blizzard nas zaskoczy? 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze