Z wizytą u Hana Solo

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 27 Maj 2017
  • Komentuj 2

Film o młodym Hanie Solo nie ma co prawda jeszcze tytułu, ale prace nad nim już trwają. Do sieci trafił kilkusekudnowy filmik i kilka obrazków z planu zdjęciowego.

W świecie Star Wars dzieje się odkąd markę przejął Disney. Jesteśmy już po premierze ''Przebudzenia Mocy'' i ''Łotra 1'' i oba te filmy zostawiły na widzach jak najbardziej pozytywne wrażenie. Teraz fani wyczekują ''Ostatniego (ostatnich?) Jedi'' i filmu o młodym Hanie Solo. 

To właśnie z tego drugiego filmu pochodzi materiał MakingStarWars.net, na którym widać pojazd jakim w filmie poruszał się będzie Solo. W pojeździe towarzyszy mu dziewczyna, mówi się, że może to być Emilia Clarke, którą fani kojarzą z serialu Gra o Tron. 

Sam filmik przedstawia prawdopodobnie scenę pościgu, bo widzimy jak za pojazdem głównych bohaterów podąża nieco większy ''samochód'' (koła zapewne zostaną komputerowo usunięte w postprodukcji).

Podrzucam jeszcze zdjęcia z lokacji w jakich kręcono film. Premiera filmu o młodym Hanie Solo zaplanowana jest dopero na 25 maja przyszłego roku. W rolę Hana wcieli się Alden Ehrenreich. Podrzucam jeszcze obiecane fotki:

[źródło: MakingStarWars.net - YouTube, makingstarwars.net]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze