Zerkniemy na Battlefront 2?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 03 Marzec 2017
  • Komentuj 4

Zobaczcie, co przyleciało na Star Wars Celebration

Zobaczcie, co przyleciało na Star Wars Celebration

Elektronicy przygotowują się do Star Wars Celebration, czyli konwentu dla fanów Gwiezdnych Wojen. Być może wtedy zobaczymy też Battlefronta 2.  Pomiędzy 13. a 16. kwietnia fani uniwersum stworzonego przez George'a Lucasa zjadą się do Orlando, by wziąć udział w Star Wars Celebration. Pojawi się tam też EA, która może pokazać drugiego Battlefronta od DICE. Na pewno zobaczymy mobilne Star Wars: Galaxy of Heroes, Star Wars: Pinball i Star Wars: Force Collection, ale gracze liczą, że Elektronicy zdecydują się na pokazanie czegoś więcej. ''Twórcy  Star Wars BattlefrontStar Wars: Galaxy of Heroes oraz Star Wars: The Old Republic będą na miejscu, żeby pokazać najnowsze projekty związane z Gwiezdnymi Wojnami'' napisano na starwars.com.

Czym uraczy nas nowy Battlefront?

Czym uraczy nas nowy Battlefront?

Skąd przypuszczenie, że akurat na Star Wars Celebration zobaczymy Battlefronta 2? Otóż, to właśnie podczas Celebration w 2015 roku pierwszy raz pokazano pierwszego gwiezdnowojennego shootera DICE. Premiera, zaplanowana na jesień tego roku, zbliża się wielkimi krokami, a event w Orlando wydaje się doskonałym miejscem na rozpoczęcie kampanii marketingowej. A Battlefront to przecież nie jedyna ważna starwarsowa gra ze stajni EA, na którą czekają gracze na całym świecie. W produkcji znajduje się jeszcze gra od twórców Battlefielda Hardline - Visceral. W 2018 ma pojawić się jeszcze rozgrywana w perspektywie trzeciej osoby produkcja studia Respawn Entertainment (to ci od Titanfalla). Szykuje nam się gorąca wiosna. Przed nami jeszcze czerwcowe EA Play, na którym na pewno zobaczymy coś z kolejnego Battlefronta, ale sporo wskazuje na to, że nie będziemy musieli czekać aż do wakacji. [Źródło: starwars.com, heavy.com, vg24.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze