Summer Games wracają do Overwatcha

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 02 Sierpień 2017
  • Komentuj 0

Stęskniliście się za Lucioball? Już 8. sierpnia nieco odświeżona wersja trybu pojawi się w Overwatchu. Event potrwa do końca miesiąca. 

Pierwszy event w Overwatchu, Lucioball, przypadł graczom do gustu na tyle, że i w tym roku trafi do FPSa Blizzarda. Tryb doczeka się jednak kilku zmian, w tym nowego stadionu. Posłuchajcie co o nowym Lucioball ma do powiedzenia Jeff Kaplan:

Jeśli jednak nie macie czasu oglądać całego materiału to spieszę z pomocą. Oprócz obniżonych cen skórek z poprzedniego Lucioball do gry trafią także nowe skiny. Standard. Lekkich zmian doczekał się również sam Lucio, którego ultimate nie będzie przyciągał piłki do gracza, a zwiększał prędkość bohatera. 

Blizzard dodał także nową arenę. W zeszłym roku odwiedziliśmy stadion w Rio, a tegoroczna edycja Summer Games da nam możliwość rozegrania meczy także w Sydney. W grze pojawi się jeszcze Copa Lúcioball, czyli tryb sportowej rywalizacji, w której powalczycie o miejsce w rankingu i rangę. Jak zawsze w przypadku Overwatcha wszystkie eventy dostępne są całkowicie za darmo, jeśli więc zeszłoroczny Lucioball przypadł Wam do gustu, to w tym roku powinniście się bawić co najmniej tak samo dobrze.

Rywalizacja potrwa od 8. do 29. sierpnia

[źródło: PlayOverwatch]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze