Premium do BF1 od dziś!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 11 Wrzesień 2018
  • Komentuj 6

Zgodnie z tym o czym informowaliśmy Was w zeszłym tygodniu, od dziś możecie zgarnąć dla siebie przepustkę Premium do Battlefielda I. Oferta EA trwa przez cały tydzień, a wszystkie DLC zostaną już z Wami na zawsze.

Beta Battlefielda V kończy się już dziś, ale to nie koniec przygody z grami DICE. EA chyba nieco wymiękło wobec mieszanych opinii na temat wierności historycznej, niskiej sprzedaży preorderów i premiery RDR2 oraz CoD: Black Ops 4 co spowodowało przesunięcie premiery na koniec listopada. Szkoda, że mimo opóźnienia premiery, DICE nie wyrobi się z kilkoma obiecanymi nam opcjami. Mowa choćby o battle royale w postaci Firestorma, czy trybie Siły Połączone przeznaczonym do grania w kooperacji.

Zostawmy jednak Battlefielda V i wróćmy do Battlefielda I. Od dziś, dla każdego gracza mającego podstawkę, EA oferuje darmowe Premium. Oznacza to dostęp do wszystkich map i wszystkich broni, jakie trafiły do Battlefielda I w ramach czterech DLCeków. W 'Nie przejdą'', ''W imię cara'', ''Niespokojnych wodach'' oraz ''Apokalipsie'' znajdziecie 16 dodatkowych, nowe pojazdy oraz klasy elitarne. Słowem wszystko czego potrzebuje gracz Battlefielda do przetrwania do czasu premiery Battlefielda V.

Rozdawanie Przepustek Premium do Battlefield 1 potrwa od 11 do 18 września i ma być zwieńczeniem podobnych akcji i nagród na Drodze do Battlefield V. Ta oferta pozwoli posiadaczom Battlefield 1 zagrać za darmo we wszystko, co oferuje Przepustka Premium do Battlefield 1*.

Takie słowa możecie przeczytać w oświadczeniu na stronie battlefield.com. Jednak w momecie pisania tego tekstu na Originie za Premium Passa nadal trzeba zapłacić 179 PLN, odświeżajcie więc do jakiś czas stronę, a w pewnym momencie na pewno cena zmieni się na ''0 PLN''. 

Swoją drogą, jak oceniacie betę ''piątki''? Sprawdziły się obawy jakie wszyscy mieliśmy po tym jak DICE zaprezentowało pierwszy trailer? Czujecie się zachęceni do kupna najnowszego BFa?

[źródło: ea.combattlefield.com]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze