Escape from Tarkov hitem?!

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 29 Marzec 2017
  • Komentuj 2
Wystarczy posłuchać kilka sekund materiału Kromki i już wiadomo, że trafił na coś wyjątkowego. Escape From Tarkov to na razie nieoszlifowany diament, ale może być tylko lepiej. Tarkov to opuszczone miasto w regionie Norvinsk w Rosji, które jest świadkiem walk dwóch zwalczających się stronnictw najemników. Gracz wybiera stroną konfliktu i wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż do zrujnowanego miasta. Tam naszym zadaniem jest... przetrwać. A będzie na kogo uważać, bo oprócz NPCów w Tarkovie spotkamy także innych graczy, a ciężko o lepszy worek z cennym sprzętem niż martwy przeciwnik. Gra w dużej mierze stawia na realizm. W mieście czyha sporo niebezpieczeństw, a naszą ''ucieczkę z Tarkova'' może zatrzymać niemal wszystko - od celnie wystrzelonej kulki w naszą głowę, poprzez choroby i wycieńczenie, aż po zbyt duże napromieniowanie.

Deweloperzy stawiają na realizm

Deweloperzy stawiają na realizm

Jeśli idzie o rozwój postaci również nie powinno być większych narzekań, bo opcji jest naprawdę dużo. Podobnie jest z uzbrojeniem, które da się w niemal dowolny sposób modyfikować. A kiedy już przy pukawkach jesteśmy - broń będzie się nie tylko przegrzewać, ale trzeba jeszcze uważać na zacięcia. Szczęściarze, którzy mieli okazję położyć łapy na grze Battlestate Games są zgodni - produkcja kryje w sobie sporo potencjału, choć znajdzie się jeszcze kilka elementów do poprawy. Niestety, na razie nie wiemy dokładnie kiedy gra trafi oficjalnie do sprzedaży.

Uwaga na zacinki!

Uwaga na zacinki!

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze