ISIS zaciągnięte do łóżka. I zmiażdżone

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 25 Lipiec 2018
  • Komentuj 5

W Super Patriotic Dating Simulator wcielimy się w młodocianą i napaloną amerykańską nastolatkę imieniem Elodi. Jednak Elodi nie jest zwykłą dziewczyną. Elodi jest pracującym dla CIA superszpiegiem wysłanym na Bliski Wschód w celu walki z ISIS. Tak, to jest prawdziwa gra.

O ile nazwisko Karlee Esmaili pewnie niewiele Wam mówi, to jeśli przedstawię ją jako członka zespołu, który dał nam Cards Against Humanity, to pomysł na Super Patriotic Dating Simulator wydaje się prawie normalny. Kampania crowdfundingowa zbierająca na grę ruszyła wczoraj i jeśli chcielibyście zagrać kiedyś Elodi to warto ją wesprzeć - o tutaj.

Super Patriotic Dating Simulator będzie grą typu visual novel i nie możemy traktować pomysłów w niej zawartych zbyt poważnie. Oto bowiem nastoletnia Elodi, superagentka CIA, rusza na Półwysep Arabski w celu zniszczenia fanatyków z ISIS. Przy okazji może uda jej się zaliczyć jakieś ciacho, bo wiecie, Elodi jest ''typową'' amerykańską nastolatką, a to oznacza, że chce jednego - seksu. Poznajcie ją:

 

Przyznacie, że całkiem ładna. Nasza bohaterka będzie mogła chodzić na schadzki z siedmioma różnymi członkami ISIS (po to oczywiście, żeby zniszczyć organizację od środka). Znamy ich wszystkich, ale pozwolicie, że pokażę Wam tylko wybranych:Co ich wszystkich łączy? Oczywiście nienawiść do USA, w końcu to bojownicy ISIS, ale Super Patriotic Dating Simulator określa jeszcze jedną, bardzo ważną z punktu widzenia gry, cechę - długość penisa. Czy długość przyrodzenia będzie określała skalę trudności w miłosnych podchodach niestety nie wiemy. 

Oczywiście cała gra ma być żartem, ale Karlee Esmaili (pół Iranka, pół Amerykanka) chce zwrócić uwagę na kilka poważnych problemów, choć robi to w nieco ortodoksyjnym stylu. Z opisu na Kickstarterze dowiecie się między innymi, że autorce zależy na tym, żeby ''biali ludzie mieli świadomość, że ISIS nie reprezentuje ani islamu, ani mieszkańców Bliskiego Wschodu''. To nie wszystko.

Czy Elodi uda jej się niecodzienna misja?

Super Patriotic Dating Simulator, inaczej niż zdecydowana większość gier typu visual novel, koncentruje się na seksualności młodych dziewczyn (zazwyczaj w rolach głównych występują faceci). Esmaili mówi, że Elodi zadaje sobie w grze te same pytania, które ona stawiała sobie jako nastolatka: czy jestem lesbijką czy nie? Czy moje dziewictwo ma znaczenie? Jak osiągnąć orgazm?

Wszystkie te problemy mają być ubrane w nie do końca poważną grę. Sama autorka kilkakrotnie zaznacza, że Super Patriotic Dating Simulator nie ma na celu chwalenia ISIS tylko jego ośmieszanie. Podobnie pisze w przypadku religii: ''ta gra NIE nabija się z islamu i muzułmanów''. Zazacza też, że jej gra nie jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla dorosłych, bo choć jest w niej nagość i rozmowy o seksie, to nie jest to nic bardziej ostrego niż to co na co dzień widzimy w telewizji. 

Przejście Super Patriotic Dating Simulator ma zająć około dwóch i pół godziny i cała kwota zbierana na Kickstarterze ma być przeznaczona na udoskonalenie graficzne gry, bo historia jest już w całości napisana. W momencie pisania tego tekstu grze brakuje jeszcze 42 tysięcy dolarów. Uda się?

Kalif ma już dość przypadkowego seksu i ucinania głów...

[źródło: kickstarter.com]

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze