HELP ME! szuka pomocy na Kickstarterze

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 27 Listopad 2022
  • Komentuj 0

Rozpoczęła się kampania kickstarterowa nowego IP, którego powstanie jest wynikiem współpracy Madmind Studio oraz Black Rat Studio. Twórcy zapraszają do obejrzenia trailera gry, oraz do zagrania w wersję demonstracyjną, dostępną dla graczy, którzy zdecydują się wesprzeć HELP ME! 

HELP ME! na Kickstarterze

Dla Madmind Studio, Kickstarter stanowi szczególny punkt w historii firmy. To dzięki zakończonej z sukcesem zbiórce dla Agony byli w stanie doprowadzić projekt do końca oraz rozbudować uniwersum gry, a z czasem również powiększyć zespół.

HELP ME! jest horrorem, w którym wcielimy się w Maxima – głównego bohatera gry, który próbuje odnaleźć swojego zaginionego ojca.  Podróżując przez świat koszmarów i lęków, bohater pozna mroczne sekrety swojej rodziny, które od lat pozostają ukryte przed światem. 

Gra wykorzystuje najnowsze technologie takie jak fotogrametria, która pozwala na osiągnięcie fotorealistycznej oprawy wizualnej dzięki silnikowi graficznemu Unreal Engine 5. Zainteresowanych zbiórką odsyłam tutaj.

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze