Wyciekła data premiery Spider-mana?

  • Autor: Adam Berdzik
  • Opublikowano: 29 Styczeń 2018
  • Komentuj 3

Być może już 28 września zagramy w najnowszą część przygód Spider-mana. Taką datę podaje duński sklep sprzedający gry.

Na trailerach wszystko wygląda pięknie i zapowiada się, że tegoroczny Spider-man od Insomniac Games jest produkcją, na którą naprawdę warto czekać. O ile oczywiście macie w domu PlayStation 4, bo tylko dzięki konsoli od Sony będziecie mogli pohuśtać się pomiędzy nowojorskimi drapaczami chmur.

Od dawna wiadomo, że Sony szykuje na ten rok naprawdę mocne uderzenie. Niedawno ogłoszono, że w nordyckiego God of War zagramy 20 kwietnia, a w tym roku na PS4 trafi jeszcze przecież Detroit: Become Human czy zombiakowe Days Gone. Niestety, nie znamy dokładnych dat premier tych dwóch ostatnich tytułów, ale możliwe, że w Spider-mana zagramy 28 września.

Taką datę podaje duński sklep coolshop i choć nie można uznać tej informacji za oficjalną, to przynajmniej jest się o co zaczepić. Chyba i tak wszyscy spodziewaliśmy się jesiennej premiery, ale i tak radzę poczekać na jakieś potwierdzenie ze strony Sony czy Insomniac. Cóż, byle do września!

[źródło: coolshop.dk]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze