Spider-Man utkał sieć hypu

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 14 Sierpień 2018
  • Komentuj 6

Kompletnie nie wiem skąd i jak, ale nagle uznałam, że mogę zostać fanką Spider-Mana. Od czasów Fox Kids i starej animacji z 94-98 roku nie interesowałam się superbohaterami. Teraz powoli nadrabiam zaległości, ale to co pokazują na trailerach nowego człowieka pająka, to jest coś świetnego.

Jest zabawnie, jest dynamicznie, dzieje się dużo, a bohaterowie mimo wszystko mają mocny rys charekterologiczny. I to wszystko w ciągu zaledwie minuty trailera. Jeżeli budowanie warstwy fabularnej jest tak dobre w całej grze, to to będzie świetna przygoda.

Do tego graficznie (jak to gry na plejkę) sprawi wiele radości naszym oczętom, a wrogowie chętni pożreć pająka namnożyli się jak ślimaki po deszczu. Insomniac Games wybrało za to kilku przedstawicieli, którzy najmocniej chcą pozbyć się Spideya z miasta. Vulture, Rhino, Electro, Scorpion, Kingpin, Silver Sable i Mister Negative staną przeciwko nam, chociaż Silver Sable wygląda raczej jak nasza nowa-przyszła dziewczyna... (wybacz Mary Jane, teraz trzymam z blondynkami). 

Do premiery gry zostały nieco ponad 20 dni (7 września). Zapowiada się więc kolejny genialny exclusive na PS4. Jak nic czas nauczyć się obsługiwać pada. :D

 

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze