Powstaje Marvel MMO od twórców DC MMO

  • Autor: PefriX
  • Opublikowano: 28 Listopad 2021
  • Komentuj 0

Superbohaterskie gry MMO kiedyś miały się dobrze, ale z czasem ten typ zabawy podupadł. Było cudowne City of Heroes, które zostało zamknięte, a teraz zostało nam Champions Online oraz DC Universe Online. Na horyzoncie widać kilka fanowskich projektów, ale to nie to samo. Teraz jednak otrzymaliśmy wieści, że powstanie tego typu gra, ale w uniwersum Marvela!

Powstaje Marvel MMO od twórców DC MMO

Marvel MMO to nowy projekt za który odpowiada Daybreak Game Studio (dokładnie to Dimensional Ink). To nietypowa sytuacja, bowiem twórcy ci dostarczyli nam już DC Universe Online, czyli DC MMO. Teraz stworzą również Marvel MMO i nie mam zielonego pojęcia, jakim cudem doszło w ogóle do takiej sytuacji. Szczytem będzie, jeśli oba tytuły zorganizują jakiś crossover, co w sumie wcale nie jest takie niemożliwe. Ale do rzeczy!

Marvel MMO jest w powijakach i długo o nim nie usłyszymy. Już teraz poinformowano, że najwcześniej cokolwiek więcej o tym projekcie dowiemy się w 2023 roku. Będzie to pełnoprawna gra MMORPG bazowana na IP Marvela. Poza tym niczego więcej nie powiedziano.

Co ciekawe, w tym samym czasie ich DC Universe Online otrzyma aktualizację graficzną i ogromną aktualizację z nowościami. Również zapowiedzianą na rok 2023. Wygląda zatem na to, że czas ten będzie iście superbohaterski. Pozostaje mieć nadzieję, że będzie również superjakościowy…

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze