Loki i jego siostra Thor

  • Autor: Kamila Zielińska
  • Opublikowano: 22 Lipiec 2019
  • Komentuj 10

Ok. Co się stało na San Diego Comic-Con? No oprócz traileru Wiedźmina w wykonaniu Netflixa, bo to temat tak kontrowersyjny, że strach o nim rozmawiać. Warto natomiast skupić się na Marvelu, który swoim panelem zawojował scenę filmową na rok 2021, choć i w przyszłym dostaniemy od nich 3 nowe produkcje. I chociaż taka ilość filmów cieszy, to perspektywa Thora kobiety z twarzą Natalie Portman (zgodnej co prawda z komiksami, choć wciąż smutnej) szokuje.

Thor - Chris Hemsworth zdetronizowany przez Natalie Portman

Może jestem niezbyt postępowa, ale dla mnie Thor Odinson, to jak sam przydomek wskazuje Syn Odyna nie córka. Nie mam nic przeciwko damskim superherosom, ale jednak niech ta historia będzie zapisana dla kobiecej aktorki, nie podstawiona. Mam oczywiście świadomość, że ta...''eee Thorzyca?'' jest następstwem zmian komiksowych w uniwersum, natomiast wciąż nie budzi to mojego zachwytu. Natalie Portman jest jednak charyzmatyczna i już żartuje ze swojej potrzeby pójścia na siłownię, za film odpowie Taika Waititi, a Chris Hemsworth pojawi się w Thor: Love and Thunder, więc może dawka humoru będzie wciąż tak duża jak we wcześniejszych Thorach. 

Strażnicy Galaktyki Vol.3 dopiero po Suicide Squad 2

Kolejne rozczarowanie Comic-Conu w San Diego. Mimo powrotu Jamesa Gunna do Disneya, jego wcześniejsze zobowiązania względem DC i Suicide Squad 2 dalej są w mocy. Poinformował o tym na Twitterze, gdy zaniepokojeni fani zapytali wprost o brak zapowiedzi Strażników Galaktyki 3 na Comic-Con.

Przyjdzie nam więc trochę poczekać...

Marvel - jakie będą następne filmy? 

Zapowiedź 4 fazy produkcji Marvela to obiecujące nowe tytuły, w tym 4 seriale tworzone na platformę streamingową Disneya, które dostaniemy na przełomie kolejnych dwóch lat. Zobaczcie, co przygotował dla nas Disney:

Maj 1, 2020 - Black Widow

Jesień 2020 - Falcon and Winter Soldier

Listopad 6, 2020 - The Eternals

Luty 12, 2021 - Shang-Chi and the Legend of the 10 Rings

Wiosna 2021 - WandaVision

Maj 7, 2021 - Doctor Strange 2: In The Multiverse of Madness

Wiosna 2021 - Loki

Lato 2021 - "What If?" 

Jesień 2021 - Hawkeye

Listopad 5, 2021 - Thor: Love and Thunder

Zapowiedzi: Black Panther 2, Blade, Fantastic Four, Kapitan Marvel 2

nowe filmy marvela faza 4

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze