Blizz szykuje Warcrafta IV?

  • Autor: Joanna Pamięta-Borkowska
  • Opublikowano: 16 Luty 2018
  • Komentuj 13

W sieci pojawiły się słuchy o tym, że pod koniec lutego Blizzard zorganizuje imprezę, podczas której ogłosi projekt związany z Warcraftem 3 - remaster, kontynuację, a może wersję mobilną?

Czwarta część to by było coś!

Wystarczy tych trailerów, ujawnionych dat premier oraz kolejnych dodatków. Pora rozbudzić swoją wyobraźnię i poplotkować. Głodni nowej produkcji gracze potrafią w niesamowity sposób interpretować fakty.

Oto, co narodziło się w głowach dwóch rosyjskich profesjonalnych graczy w Warcrafta 3. Dmitrij "Happy" Kostin oraz Siergiej "HaWk" Szczerbakow pojechali do Serbii, by tam zdobyć wizy do USA (łatwiej tam wyrobić stosowny dokument niż w Rosji, której relacje ze Stanami są, delikatnie mówiąc, napięte). Dokumenty są im potrzebne, by dostać się na tajemniczy event, na który dostali zaproszenie od Blizzarda.

Póki co, e-sportowcy mają zakaz mówienia czegokolwiek, ale na swoich blogach co nieco zdradzają... oczywiście, informacji jest tak niewiele, że bardziej pobudzają wyobraźnię, niż cokolwiek wyjaśniają.

Np. Happy mówi takie coś:

Póki co, nie mogę zdradzić szczegółów, ale pozwolono mi napomknąć. Pod koniec tego miesiąca odbędzie się pewien event (offline), ale co na nim będzie, to tajemnica. Event będzie miał miejsce w USA, wobec czego potrzebna mi będzie wiza. (...). Więcej powiedzieć nie mogę, ale wiem, że niedługo będzie zapowiedź.

Taaa....

Dziś już wiadomo, że Rosjanom udało się dostać wizy.

Rosjanie nie są jedynymi graczami, którzy kierują się do Stanów. Z całego świata zjadą się e-sportowcy, ale żaden z nich nie zdradził, po co uda się w podróż. Możliwe, że odbędzie się turniej, ale czy event sprowadzi się tylko do zawodów? Poza tym akurat Happy zrezygnował z rozgrywek turniejowych i zdecydował się rozpocząć karierę streamera, więc dlaczego akurat on dostał zaproszenie?

Kto na to nie czeka?

Jest jeszcze szansa, że pod koniec lutego wybrańcom zostanie przedstawiony mobilny RTS. To, że Blizzard pracuje nad tego typu projektem, można było wywnioskować na podstawie informacji o nowej posadzie, którą studio ogłosiło we wrześniu.

Pozostaje nam nadzieja, że Blizzard nie ciągnąłby graczy z drugiego końca świata tylko po to, by pochwalić się nowymi skórkami.

[Źródło: goodgame.ru, gameguru.ru]

Pod tym wpisem można się reklamować. Jeżeli uważasz, że stworzyłeś bardzo dobry film związany z tematem wpisu, wklej do niego link w komentarzu. Najlepsze filmy zostaną tutaj na zawsze. Zapraszamy do komentarzy. Czekamy na Wasze opinie. Do dyspozycji naszych czytelników oddajemy również forum dyskusyjne... serdecznie zapraszamy tam do rozbudowanych dyskusji i kooperacji spoleczności brodaczy!

Komentarze